Česká komédia „Ubal a zmiz“ o troch kamarátoch a kšefte roka.

Tadeáš Kurka, MARKÍZA

Traja kamaráti, Mireček (Matouš Ruml), Vilém (Janek Gregor) a Dužan (Duy Anh Tran), si privyrábajú pestovaním a predajom kvalitnej „trávy“. Až raz dostanú ponuku, ktorá sa neodmieta: predať kompletnú úrodu za jednu noc. Avšak keď uzavrú obchod s nebezpečným Bulharom (Predrag Bjelac) a jeho pravou rukou (Karel Dobrý), zisťujú, že im niekto ako naschvál vykradol skleník.

Majú iba pár hodín na to, aby zachránili nielen kšeft roku, ale aj svoje malíčky. Dvaja policajti zo starej školy (Martin Hofmann a Leoš Noha) boli suspendovaní. Prvý z nich sa správa ako psychopat a druhý je totálne vyhorený, takže keď prídu so žiadosťou o návrat k polícii, sú svojimi nadriadenými rázne odmietnutí. Aby získali naspäť svoju prácu a česť, rozhodnú sa na vlastnú päsť pátrať po kufríku plnom vzácneho materiálu a rozhodne pri tom neberú žiadne ohľady.

André (Marek Lambora) je rocker, ale má problém. Podpísal zmluvu, v ktorej sa zaväzuje k natočeniu troch popových albumov pre tínedžerov. André sa na verejnosti tvári ako suverénna hviezda, ale vnútri sa ide zblázniť. Celý svoj byt, auto aj slávu by vymenil za jednu naozajstnú rockerskú noc. A presne to sa mu splní, keď si na letisku omylom vezme cudzí kufor.

Viac o téme: #ubalazmiz #VOYO