Pozrite si 29. decembra najpôsobivejšie klavírne vystúpenie na svete naživo zo svojej obývačky.

havasi.eu / Wikipedia

Klavirista, ktorý sa stal najväčšou senzáciou európskych športových arén a koncertných sál, odohrá pôsobiví online koncert, na ktorom vystúpi tiež japonský a rockový bubeník, operný spevák a sláčiková solístka. Koncert bude streamovaný naživo z prázdnych priestorov Budapest Sport Arena pomocou 20 kamier a najmodernejšej vysielacej technológie.

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť vypočuť si živé vystúpenie tohto hudobného talentu. Ide o klaviristu, ktorého milujú milióny fanúšikov. 29. decembra 2020 odohrá HAVASI jeho najobľúbenejšie kúsky a pôjde o prvé vystúpenie s jeho najnovšími dielami, ktoré zložil počas pandémie.

Balázs Havasi je maďarský klavirista a skladateľ. Ako súčasný skladateľ založil štyri rôzne hudobné projekty vrátane skladieb pre symfonický orchester, rockové bubny a klavír. Prvýkrát hral na klavíri vo veku 4 rokov. V roku 1996, ako 21-ročný, už pôsobil ako pedagóg na konzervatóriu Weiner Leó. Potom pokračoval v štúdiu na Hudobnej akadémii Franza Liszta. Počas svojich rokov na Hudobnej akadémii získal Havasi prvú cenu na klavírnej súťaži Yamaha Foundation of Europe. Jeho hudobný vývoj a kariérový oblúk sa porovnávajú s Eltonom Johnom.

Havasi predal viac ako 500 000 vstupeniek na koncerty a dlhoročné ovácie v mnohých najikonickejších koncertných sálach sveta, ako napríklad v Carnegie Hall, budove opery v Sydney alebo vo Wembley Arena. Vo svojich predstaveniach spolupracuje HAVASI s niektorými z najväčších hudobných legiend, ako sú LISA GERRARD (Dead Can Dance), LEBO M. (Leví kráľ), SIR KARL JENKINS, LEONA LEWIS, RONAN KEATING a YOUSSOU N ‚DOUR.

Vstupenku na tento fantastický zážitok si môžete zakúpiť TU.


HAVASI

Viac o téme: #budapestsportarena #Havasi #klavirista #onlineshow