Ryan Gosling jeho psychopatický protivník Chris Evans v trilleri „The Gray Man“.

Media Netflix com

Keď najkvalifikovanejší agent CIA – ktorého pravú identitu nikto nepozná – náhodou odhalí temné tajomstvá agentúry, psychopatický bývalý kolega vypíše odmenu na jeho hlavu, čím spustí celosvetové pátranie po medzinárodných vrahoch.

„The Gray Man“ je agent CIA Court Gentry (Ryan Gosling), známy ako Sierra Six. Gentry, ktorý bol vybratý z federálnej väznice a naverbovaný jeho správcom Donaldom Fitzroyom (Billy Bob Thornton), bol kedysi vysoko kvalifikovaným nájomným vrahom schváleným agentúrou. Ale teraz sa karta obrátila a Six je cieľom, ktorého po celom svete prenasleduje Lloyd Hansen (Chris Evans), bývalá kohorta v CIA, ktorý sa nezastaví pred ničím, aby ho zbavil. Agentka Dani Miranda (Ana de Armas) mu je v pätách. Bude to potrebovať.


Netflix

Scenár vychádza z románu The Grey Man od Marka Greaneyho a napísali ho Joe Russo, Christopher Markus a Stephen McFeely. Réžiu mali v rukách Anthony a Joe Russooví. Producentmi sú Joe Roth, Jeffery Kirschenbaum, Joe Russo, Anthony Russo, Mike Larocca a Chris Castaldi. Výkonnými producentmi sú Patrick Newall, Christopher Markus, Stephen McFeely, Jake Aust, Angela Russo-Otstot, Geoff Haley, Zack Roth a Palak Patel.

Triller „The Gray Man“ si môžete pozrieť na Netflixe už od 22. júla 2022.

Viac o téme: #chrisevans #dráma #ryangosling #thegrayman #triler