Záhadný monolit z Utahu sa objavil v YAEL-ovom novom klipe!

Mgr. Peter Zajíc, ILLUMINAT

Záhada monolitu z Utahu zaujala širokú populáciu, keď sa pred niekoľkými rokmi tento kovový predmet neznámeho pôvodu objavil a súčasne aj zmizol z púštnej oblasti v americkom štáte Utah. Nakrátko na to sa monolit opäť objavil v Rumunsku a v Kalifornii na vrchole hory Pine Mountain.

Je známe, že tento 3 metrový predmet sa objavil nie len v krajinách ako Taliansko, Nemecko alebo Francúzko, ale jeho výskyt bol zaznamenaný aj na Slovensku v mestách Senec a Ružomberok.

Výskyt tohto tajomného predmetu je nepredvídateľný, no v nedeľu 10. 7. 2022 na YouTube kanále ILLUMINATE vyšiel úplne nový videoklip na Yaelovu skladbu Čas, v ktorej sa objavil tento záhadný monolit. Oblasť výskytu je neznáma, avšak podľa videoklipu prostredie pripomína mesačnú krajinu.


ILLUMINATE

„V deň nakrúcania sme mali s tímom istú predstavu o scenári videoklipu, ale keď sme dorazili na lokáciu, zostali sme ako obarení, keď sme si všimli, čo sa na nej nachádza. V tom momente sme s režisérom Martinom Mikom okamžite celý scenár upravili tak, aby sme ukázali záhadný monolit vo videoklipe. Bol asi 3 metre vysoký a nedalo sa s ním pohnúť, čiže predpokladám, že bol ťažký. Bolo to niečo fantastické“ – dodáva YAEL.

Mladý spevák súčasne potvrdil, že videoklip sa nakrúcal na Slovensku, ale miesto nechce prezradiť. Vzhľadom ku všetkým doterajším poznatkom v súvislosti s objavením záhadného monolitu sa dá predpokladať, že predmet sa už na mieste nakrúcania videoklipu nenachádza a je len otázka času, kedy a kde sa opäť vyskytne.

Viac o téme: #ČAS #novinka #videoklip #Yael