Animovaná rozprávka detstva prichádza do reálneho filmu v kinách

Vo filme, od režiséra Tim Story, pokračuje jedna z najobľúbenejších rivalít v histórii, keď sa Jerry v predvečer „svadby storočia“ presťahuje do najlepšieho hotela v New Yorku. Zúfalý plánovač tejto udalosti je nútený najať si Toma, aby sa Jerryho zbavil. Bitka mačky a myši ohrozuje nielen kariéru ženy, ktorá túto udalosť plánuje, ale aj samotnú svadbu a možno aj hotel. Čoskoro však nastane ešte väčší problém, ktorým bude diabolsky ambiciózny zamestnanec, ktorý sa sprisahal proti všetkým trom.

Takže áno, predpokladom zápletky Toma a Jerryho je to, že mačka a myš začínajú ako nepriatelia. Pokiaľ ide o to, prečo by Jerry terorizoval veľký hotel v New Yorku, film hovorí, že je to zjavne jeho práca. Trailer dokonca ukazuje, že má svoju vlastnú vizitku na ktorej má napísané „Jerry Mouse: A Mouse“. Nikto mu za prácu neplatí, ale ako ukazuje trailer, na úkor hotela si užíva niektoré sladké výhody. Pravdepodobne preto si plánovač eventov v hoteli najme Toma, aby sa zbavil Jerryho. Bohužiaľ, zatiaľ čo Tom je slušný lovec, musí zápasiť s rozumnou myšou, ktorá dokáže pretvárať realitu podľa svojich potrieb. Hádajte, kto v tejto súťaži zvíťazí?

Je to skôr šťastie a veľmi dobré rozhodnutie, že vo filme existuje šikovný darebák, ktorému musia všetci naši hrdinovia čeliť. Musíme ale myslieť na to, že takýto scenár je prakticky základom všetkých doterajších animovaných filmov Tom a Jerry. Podľa toho, ako to tento film utiahne, môže byť dojemný a všetci čo vyrastali na Tomovi a Jerrym, sa určite môžu tešiť na poriadnu mlátičku.


Totalfilm.cz

Viac o téme: #animovanyfilm #kino #novinka #tomajerry