Lily James hrá po boku speváka skupiny One Direction Harryho Stylesa v príbehu lásky z 50. rokov

Harry Styles je pripravený zobrať Hollywood útokom. Spevák si zahrá hlavnú rolu vo filmovom spracovaní románu Môj policajt od Bethany Roberts z roku 2012.

Anotácia ku knihe Môj policajt odhaľuje príbeh, ktorý je zasadený do Brightonu v roku 1950. Učiteľka Marion sa zamiluje do policajta Toma Burgessa, ale po rokoch sa Tom zamiluje do Patricka, ktorý je kurátorom v múzeu. Z dôvodu homofóbie v danom období je pre policajta Toma „bezpečnejšie“ vziať si Marion. Ale tento tragický milostný trojuholník vydrží len kým to jedného z nich nezlomí.

Podľa posledných správ je príbeh koncipovaný z pohľadu budúcnosti. Marion a Tom sú spolu už 40 rokov, keď opäť stretnú Patrika, ktorý má už vysoký vek a je postihnutý. Manželia sa ho ujímajú. Toto opätovné stretnutie prebudí v Tomovi starý plameň a zároveň aj spomienky a tak začína filmové rozprávanie.

Lilly James poznáme aj z filmov Panstvo Downton, Rebecca, Popoluška a Mamma Mia! Here We Go Again. Jej kariéra je už dávno rozbehnutá a môžeme od nej očakávať dobrý výkon. Kormidla sa ujal britský divadelný režisér Michael Grandage a scenár napísal Ron Nyswaner (Philadelphia).

Očakáva sa, že film dorazí do kín koncom roku 2021. Práva k filmu získali Amazon Studios, takže bude k zhliadnutiu aj na ich filmovom portáli.

Viac o téme: #dráma #film #harrystyles #lillyjames #mypoliceman #romantický