Až teraz pochopíte klúčové slová FBI „Run – Hide – Fight“

Stredoškolský triler Run Hide Fight ukazuje prepadnutie školy z pohľadu 17-ročného dievčaťa, ktoré musí bojovať o svoj život a o život svojich spolužiakov proti skupine teroristov, ktorí vysielajú svoj útok naživo cez sociálne siete.

Vo filme hrajú Isabel May, Thomas Jane a Radha Mitchell, ktorých mená sú celkom neznáme. Títo herci si však dali záležať a pri natáčaní filmu sa spojili s reálnymi obeťami podobných útokov aby vedeli svoju rolu zahrať čo najlepšie.

„Run Hide Fight je film o odvahe tvárou v tvár zlu,“ povedal Boreing. „Ide o drsný film, ktorý nerieši dlhé romantické rozhovory a zábavné scény, a preto ho liberálni hollywoodski riaditelia odmietli distribuovať,“ uviedol.

Film, ktorý prinesie pohľad z prvej osoby, priamo z centra útoku má divákom privodiť husiu kožu a otvoriť im oči, aby videli aké dôležité je bojovať za seba a ostatných, keby sa dostali do takejto situácie. Run Hide Fight sú taktiež tri základné slová, ktore opakuje FBI pri inštruktážnych videách o teroristických útokoch. Ak sa chcete niečo naučiť, alebo aspoň vidieť aké hrôzostrašné môžu byť tieto situácie, film určite odporúčame.


CinemaBox Trailers

Viac o téme: #akčný #film #krimi #runhidefight