A ZNOVA TÁ RAPSÓDIA: Bratislava Hot Serenaders + SÚŤAŽ O VSTUPENKY na Facebooku Rádia VIVA.

Ing. Patrik Cucor, Cultus Ružinov, a.s.

7. septembra patrí pódium pri Štrkoveckom jazere Bratislava Hot Serenaders a jeho hosťom, ktorí zahrajú najlepšie kusy zo svojho repertoára, kde nielen v husľových sólach privítajú hosťa z Maďarska – multiinštrumentalistu Tamása Ittzésa. Rádio VIVA vám prináša víkendovú súťaž o 2×2 vstupenky na tento fantastický koncert. Nezabudnite navštíviť Facebook Rádia VIVA už tento víkend 20. – 21. 8. 2022!

Výnimočne odznie aj skladba Rhapsody In Blue v pôvodnej verzii, tak ako zaznela na premiérovom koncerte v New Yorku 12. 02. 1924, kde sólo na klavír spolu s orchestrom Paula Whitemana zahral sám skladateľ George Gershwin. V úlohe sólistu sa tentoraz bratislavskému publiku predstaví český klavírny virtuóz Karel Košárek.

Výnimočnosť tohto koncertu spočíva aj v jeho charitatívnom rozmere. V spolupráci s občianskym združením APPA – Asociácia pomoci postihnutým sme sa rozhodli pomôcť telesne hendikepovanému 6 ročnému Ružinovčanovi Riškovi Kostovčíkovi. Každý, kto si na tento koncert zakúpi lístok sa tak bude podieľať na pomoci pre Riška, ktorá bude smerovať na úhradu jeho zdravotných rehabilitácií.


Cultus Ružinov

Koncert sa bude konať 7.9.2022 o 19:00 v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere v bratislavskom Ružinove. Vstupenky na koncert JAZZ MEDZI HVIEZDAMI si môžete zakúpiť na Predpredaj.SK.

Podmienky:
V prípade nepriaznivého počasia zostanú v platnosti len vstupenky zo sektora 1 a koncert sa uskutoční v rovnakom termíne v budove DK Ružinov, Ružinovská 28, Bratislava. Ostatné vstupenky sa vrátia v plnej hodnote. V prípade nepriaznivého počasia po začatí koncertu sa cena vstupného nevracia.

Viac o téme: #aznovutarapsodia #bratislavahotserenaders #cultusruzinov #koncert #mestskacastbratislavaruzinov #symfoniaumenia