/ SÚŤAŽ UKONČENÁ / SÚŤAŽ O VSTUPENKY na koncert SUM 41 na Facebooku RÁDIA VIVA.

Punk rocková kapela SUM 41 oznámila blížiace sa celoeurópske turné „Does This Look All Killer No Filler Tour“. A vy máte jedinečnú možnosť zúčastniť sa SÚŤAŽE o 5×2 VSTUPENKY na túto veľkolepú gitarovú šou. Stačí ak do komentára v súťažnom príspevku na Facebooku RÁDIA VIVA napíšete správnu odpoveď na otázku a dáte príspevku „lajk“.

Skupina nominovaná na Grammy oznámila „Does This Look All Killer No Filler Tour“, blížiace sa celoeurópske turné so špeciálnymi hosťami Simple Plan. SUM 41 pozýva fanúšikov na oslavu 20-teho výročia ich albumov “All Killer No Filler“ a “Does This Look Infected?“

„Na našom americkom turné so Simple Plan sme sa veľmi dobre bavili a nevieme sa dočkať, kedy túto párty prinesieme aj do Európy“, hovorí spevák Deryck Whibley. „Sme tak nadšení, že môžeme s vami na turné „Does This Look All Killer No Filler“ osláviť výročia našich obľúbených albumov spolu s ďalšími populárnymi hitmi!“

V nedávnom exkluzívnom rozhovore pre Rolling Stone sa skupina podelila o prvé detaily ich pripravovaného ôsmeho štúdiového albumu. Spevák Deryck Whibley povedal, že dvojalbum s názvom Heaven and Hell má potenciál byť najambicióznejším v kariére kapely. Polovica albumu smeruje SUM 41 späť k ich pop punkovým koreňom – Heaven, zatiaľ čo druhá je striktne metalová – Hell.

Spoločne s hlavným headlinerom punk rockového gala večera vystúpi aj ďalšia svetovo populárna formácia z Kanady Simple Plan, známa hitmi “Perfect“, “Welcome To My Life”, “I’m Just a Kid“, “Untitled“.

Veľkolepá gitarová šou plná energie sa uskutoční 6. októbra 2022 v bratislavskej INCHEBA EXPO. Vstupenky si môžete zakúpiť na Predpredaj.sk a Ticketportal.sk a CSFM.sk.


Psi2music

Podmienky súťaže:
✔️do komentára na Facebooku napíšte správnu odpoveď
✔️lajknite príspevok na Facebooku Rádia VIVA
✔️súťaž prebieha od 7.9. 10:00 do 9.9. 20:00
✔️výhercov budeme kontaktovať v súkromnej správe
✔️podrobné podmienky súťaže si môžete prečítať TU

Viac o téme: #Bratislava #doesthislookallkillernofillertour #koncert #simpleplan #sum41