Ružinovské hodové slávnosti budú aj tento rok v znamení koncertov a dobrého jedla.

Ing. Patrik Cuco, Cultus Ružinov, a.s.

Tradične bohatý program prinesú Ružinovské hodové slávnosti, ktoré sa uskutočnia v dňoch 24. a 25. septembra v bratislavskom Ružinove. Vystúpia známe mená a hudobné skupiny ako Vašo Patejdl, No Name, Miro Jaroš, Kmeťoband, Starmania, Paci Pac a veľa ďalších. Chýbať nebudú stánky s občerstvením, nezabudlo sa ani na deti.

Hlavný program v Parku A. Hlinku otvorí v sobotu 24. septembra o 15:00 moderátor podujatia Luki Turiak. Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na obľúbenú detskú kapelu Paci Pac. Po nich nasleduje hudobná legenda Kornel Kadlubiak so svojou kapelou exGravis, zahrajú známe hity ako Skúšky z lásky, Júlia, Lady, Zapni rádio či Daruj mi svoj najkrajší deň. Návštevníci si zaskáču na poriadnej hudbe v štýle SKA s prvkami Punk rock a Reggae v podaní skupiny Acylpyrin. Vystúpi aj skupina Starmania, ktorá zahrá najväčšie české a slovenské hity všetkých čias. Vrcholom večera bude skupina No Name.

Pred DK Ružinov sa počas hodov môžu nadšenci adrenalínu tešiť na kolotoče a stánky s občerstvením.

Pre rodiny s deťmi bude vo Wetzlerovom parku pripravená počas hodového víkendu detská zóna s tvorivými dielňami, súťažnými stanovištiami a množstvom detských atrakcií. Prídu aj Transformers so svojou šou. Nadšenci športu si v rámci Európskeho týždňa športu zacvičia v BeActive Night zóne: box, Nordic Walking, karate, detská atletika, basketbal a veslovanie.

Nedeľný program 25. septembra začne o 11:00 slávnostnou hodovou sv. omšou v Kostole sv. Vincenta de Paul. Kultúrny program v Parku A. Hlinku zaháji FS Karpaty o 15:00. Vystúpi aj detská spevácka ikona Miro Jaroš so svojimi najznámejšími hitmi, ktoré texty pozná nie jeden rodič. Letnú show nesmrteľných hitov pop music osemdesiatych rokov plnú spevom, tanca a novým cirkusom prinesie Red Cat Cabaret so svojou Miami Show. O poriadnu podvečernú zábavu sa postará skupina Kmeťoband s tanečnými hitmi ako Dnes večer Vám zábavu hráme, Bubamara alebo Čaje Čaje. Záver Ružinovských hodových slávností bude patriť Vašovi Patejdlovi a jeho skupine. Celým dňom vás bude sprevádzať moderátor a zabávač Richard Vrablec.

Počas programu bude v nedeľu poobede súbežne vo Wetzlerovom parku prebiehať aj obľúbený Rodinný trh Ružinovčanov.

Podrobný program a viac informácií na www.cultusruzinov.sk

Program:
24.9. sobota / Park A. Hlinku
moderuje: Luki Turiak
15:00 Paci Pac
16:15 exGravis
17:30 Acylpyrin
19:00 Starmania
20:45 No Name

pred DK Ružinov
kolotoče

Wetzlerov park
14:00 – 18:00 Rodinný trh Ružinovčanov
15:00 Rytmika – bubnová show
15:00 – 18:00 Detská zóna
15:00 – 19:00 # BeActive Night zóna
18:45 Led Show

25.9. nedeľa / Kostol sv. Vincenta
11:00 slávnostná hodová sv. omša

Park A. Hlinku
moderuje: Richard Vrablec
15:00 FS Karpaty
16:30 Miro Jaroš
18:00 Miami Show Red Cat Cabaret
19:00 Kmeťoband
20:30 Vašo Patejdl so skupinou

pred DK Ružinov
kolotoče

Wetzlerov park
15:00 – 18:00 Detská zóna

Viac o téme: #cultusruzinov #Ružinov #ruzinovskehodoveslavnosti