Zara Larsson predvádza nápaditú tanečnú choreografiu v klipe Talk About Love

Zara Larsson má superschopnosti, ktorými provokuje a posúva popovú hudbu a kultúru vpred pomocou posilnených, osvietených a energických hymien, ktoré prudko stúpajú v rebríčkoch a zvádzajú všetkých fanúšikov. Každým krokom svojej kariéry v tichosti pokračuje v písaní hudobnej histórie a v prekonávaní rekordov.

Dnes multiplatinová popová hviezda Zara Larssonová začína nový rok úplne novým singlom „Talk About Love“, ktorý predstavuje hip-hopovú hviezdu Young Thug. Zara Larsson pri vydávaní tejto pesničky vyzradila aj ďalšie podrobnosti o svojom „veľmi očakávanom“ pripravovanom albume „Poster Girl“. Na tie sa môžeme tešiť čoskoro.

„Talk About Love je o tej známej fáze predtým, ako si dvaja ľudia navzájom povedia, čo z nich bude,“ vysvetľuje Zara. „Toto konkrétne okno pred vzťahom je také nádherné a krehké, preto ak sa začne jeden druhého pýtať„ideme do toho? “, alebo „ako to ty cítiš?”, to dokáže pre niektorých ľudí, zničiť to prvotné kúzlo lásky. Pieseň „Talk About Love“ presne opisuje práve ten moment pred odpoveďou na tie otázky.“


SME, United Screens Music; Reservoir Media (Publishing), Walt Disney Music Company (Publishing)

Viac o téme: #klip #novinka #singel #talkaboutlove #zaralarsson