Lady Colors po štyroch rokoch prichádzajú s romantickou novinkou If.

Mgr. Andrea Čurná

Včera (v pondelok) mala premiéru nová skladba If z dielne tria Lady Colors. Mária “Majka” Lechmanová, Lenka “LeRa” Rakár a Kristína “Kristy” Mečko vydávajú vlastnú skladbu po štyroch rokoch. Keďže koncertujú nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, nový singel naspievali v angličtine, aj keď sa v blízkej budúcnosti plánujú opäť vrátiť k rodnej slovenčine.

„S nápadom na skladbu If prišla Kristy. Mne sa to páčilo a keďže si veľmi dobre rozumieme nielen ako speváčky, ale aj ako autorky piesni, netrvalo dlho a finálna verzia If bola na svete,” povedala o skladbe LeRa. Popová pesnička je inšpirovaná mladou čerstvou láskou, kedy si obaja zaľúbení predstavujú spoločnú ideálnu budúcnosť. V skladbe, ktorú nahrali Lady Colors s hudobným producentom Matúšom Ferkom v Content Studiu, hosťuje aj známy saxofonista Ján Slezák.

Videoklip k pesničke If nakrútil Marco Procházka v kaštieli v Čereňanoch. V čiernobielych stylingoch vyniká trojfarebná kombinácia vlasov speváčok, čo je zároveň ich hlavným poznávacím znamením. „Moderátor Michal Hudák nás na akciách zvykne uvádzať ako: ‚Harmónia hlasov a disharmónia vlasov‘,” s úsmevom dodáva Mária. Toto spojenie sa pre Majku (ryšavé vlasy), LeRu (blond vlasy) a Kristy (tmavé vlasy) stalo aj oficiálnym leitmotívom tria. „Dohodli sme sa, že nebudeme meniť farbu vlasov. Máme to dokonca aj v zmluve a dodržiavame to,” povedala LeRa.


LADY colors

„Keď mi napadol základný motív piesne If, predstavovala som si, aké je to prežiť dokonalú lásku. Takú, akú by som dopriala každému. Aj sama sebe,” povedala o skladbe Kristy. Novou pesničkou sa chce trio Lady Colors opäť pripomenúť svojim fanúšikom po niekoľkomesačnej pauze, keďže sa blondínke LeRe prednedávnom narodilo bábätko. Babyboom v triu pokračuje, pretože aktuálne je v radostnom očakávaní svojho druhého dieťatka ryšavka Majka. Dievčatá však budú pokračovať v naplánovaných koncertoch a aktivitách a keď už bude Majka potrebovať oddych, majú pripravený dočasný záskok. Samozrejme, s ryšavými vlasmi.

Viac o téme: #If #ladycolors #novinka #singel