Sex, intrigy, šialenstvo a horúce tváre v americkom psychologickom thrilleri „Neboj sa zlatko“.

Continental film

Žena v domácnosti z 50. rokov (Florence Pugh) žijúca so svojím manželom (Harry Styles) v utopickej experimentálnej komunite sa začína obávať, že očarujúca spoločnosť môže skrývať znepokojujúce tajomstvá.

Sympatická a obľúbená Alice, hlavná hrdinka príbehu, žije s manželom Jackom v idylickej komunite na americkom predmestí päťdesiatych rokov minulého storočia. Jej perfektný život sa ale začína rozpadať a spod nablýskaného povrchu sa dostáva na svetlo sveta hrozivá realita. Nič nie je také, akým sa zdá, a Alice sa musí rozhodnúť, kam až dokáže zájsť, aby odhalila znepokojujúcu pravdu.

Snímku nakrútila režisérka Olivia Wilde, ktorá je aj u nás známa ako herečka z filmov Vymedzený čas, Rivali či Ona. Vo svojej novinke si sama tiež zahrala a obsadila ju ďalšími známymi kolegami a kolegyňami. Ako hrdinka Alice sa predstaví Florence Pugh, ktorá si publikum získala presvedčivými výkonmi v tituloch Slnovrat, Malé ženy či Black Widow. Jej manžela Jacka stvárni známy spevák Harry Styles, jedna z najväčších hviezd súčasného svetového šoubiznisu, ktorý sa už ako herec objavil vo vojnovej snímke Dunkirk či potitulkovej scéne komiksového veľkofilmu Eternals. Vo filme si ďalej zahrali napríklad Chris Pine (Star Trek, Wonder Woman) či Gemma Chem (Šialene bohatí Aziati, Eternals).


Continental film

Triler Neboj sa, zlatko čaká svetová premiéra na benátskom festivale krátko po prázdninách, do slovenských kín príde 22. septembra. Nový trailer odhaľuje, že sa publikum môže tešiť na skutočne štýlový zážitok, pri ktorom si nikto nebude môcť byť istý, aká je pravda. Na slovenské plátna snímku prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Viac o téme: #continentalfilm #nebojsazlatko #psychologickytriler