Harry Styles vlieva do nás nádej v týchto neľahkých časoch

Asi málokto z nás si v súčastnosti vie predstaviť život bez obmedzení, ktorý sme si žili do začiatku minulého roka. Čo by sme dali za to, ak by sme sa mohli bez zábran stretávať so svojimi príbuznými, vyjsť si s priateľmi na drink do baru, alebo len tak sa poprechádzať po okolí bez rúšok a bez obmedzení. Vieme si vôbec ešte predstaviť život bez zábran?

Štipku nádeje do nás vlieva anglický spevák a hudobný skladateľ Harry Styles, ktorý prichádza s novým videoklipom ku skladbe „Treat People with Kidness„, čo v preklade znamená „Správaj sa k ľuďom láskavo”, čím nám posiela nádej na svetlejšiu budúcnosť. V Najnovšom videoklipe od bývalého člena hudobnej skupiny One Direction môžeme vidieť, že sa spevák ponoril do bieleho trblietavého obleku obklopený tanečníkmi a tanečnicami. Celý klip sa nesie v nádychu čienobieleho retro štýlu a odkazuje na minulosť, keď sa ľudia ešte mohli stretávať a zabávať bez obmedzení.

Z videoklipu cítiť štipku nostalgie a divák sa prenesie do Hollywoodu z čias dávno minulých. Práve v čiernobielych farbách sa ukrýva metaforický odkaz na šedú covidovú dobu. Je zaujímavé, že pieseň bola napísaná ešte pred začiatkom pandémie, ale priebehom roka a obohatením tejto skladby o videoklip nadobudla nový rozmer.

Skladba pochádza z albumu s názvom Fine Line, ktorý uzrel svetlo sveta 13. decembra 2019 a bol ocenený aj dvojitou platinou. Spevák Harry Styles postupne obohacuje skladby o videoklipy, ktoré nadobúdajú širší rozmer. V klipe si s Harrym zatancovala aj obľúbená anglická herečka, spisovateľka a televízna producentka Phoebe Waller-Bridge.


SME (v mene spoločnosti Columbia); UMPI, Global Music Rights LLC, Sony ATV Publishing, UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA – UBEM, UMPG Publishing, LatinAutorPerf, LatinAutor – UMPG, SOLAR Music Rights Management, CMRRA, BMI – Broadcast Music Inc. a sp

Viac o téme: #harrystyles #herečka #novinka #phoebewallerbridge #spevák #treatpeoplewithkidness