Back 4 Blood od tvorcov série Left 4 Dead príde na PC a konzoly už toto leto

Back 4 Blood je vzrušujúca kooperačná strieľačka z pohľadu prvej osoby od tvorcov kriticky uznávanej série Left 4 Dead.

Môžeme sa tešiť na poriadnu dávku akcie, ktorá bude doplnená zombíkmi. „Naši fanúšikovia dlho čakali, kým sa vrátime ku koreňom a je úžasné konečne ukázať svetu, na čom sme pracovali,“ uviedol Chris Ashton, spoluzakladateľ a riaditeľ dizajnu, Turtle Rock Studios.

Hra bude stavať už na známej kooperačnej kampani, kde bude vašou úlohou spolupracovať, aby ste prežili čoraz náročnejšie misie. Rozhodnutie je iba na vás, či si zahráte online až s 3 svojimi priateľmi alebo pôjdete sólo a povediete svoj tím v boji. V kompetetívnom režime pre viacej hráčov môžete hrať buď s alebo proti vašim priateľom. Prepínajte medzi hraním ako čistič a hrôzostrašnými zombíkmi. Obe strany prichádzajú s jedinečnými zbraňami, schopnosťami a výhodami.

Novinkou v Back 4 Blood sú karty. Na začiatku každej úrovne si musia hráči zostaviť svoj balíček s kartami, ktoré upravujú rôzne prvky hry ako je napríklad zmena zdravotného stavu, poškodenia a výdrže hráča. Hra vychádza 22. júna 2021 a predobjednať si ju môžete práve teraz.


ONE Media

Viac o téme: #akčná #back4blood #digitalnahra #horror #hra #left4dead