Willy’s Wonderland: Strašidelné filmové tajomstvo zábavného parku

Máte radi prekvapenia? Často nás potešia a spravia nám radosť. Niekedy však v živote nastanú situácie, ktoré nás prekvapia, ale boli by sme radšej, keby sa nikdy nestali. Takéto prekvapenie zažil aj údržbár vo filme Willy’s Wonderland.

Hlavnú postavu filmu stvárni známy americký herec Nicolas Cage. Ten sa predstaví v roli tichého samotára, ktorému sa pokazilo auto. Vzhľadom na to, že nemal dosť peňazí na opravu, prijal ponuku ako správca nočnej smeny v starom opustenom zábavnom parku. To ešte netušil, čo ho tam čaká.

Zábavný park Willy’s Wonderland bol kedysi zdrojom zábavy a deti ho rady navštevovali, no skrýval v sebe hrôzostrašné tajomstvo. Údržbár tam našiel partiu miestnych tínedžerov a animatronické bábky, ktoré ožili. Premenili sa na nebezpečné monštrá, ktorých jediným cieľom je zabiť mladíkov aj správcu. Čaká ho ťažká úloha, musí sa pokúsiť zachrániť sebe i mladíkom život. Jeho jedinou šancou je skoncovať s nebezpečnými „maskotmi“ skôr, ako oni zabijú jeho.

Ak máte radi hororové filmy plné napätia, tak vás trailer rozhodne zaujme. Sľubuje zaujímavý dej plný napätia a akcie, doplnený o množstvo strašidelných scénok. Film Willy’s Wonderland bude mať premiéru v kinách už 12. februára 2021.


OneMedia

Viac o téme: #akčný #horor #nicolascage #willy-swonderland