Úplne nahá! Jennifer Lopez okúzli fanúšikov svojím telom v novom videoklipe „In The Morning“

Buďme k sebe úprimní. Kto z nás by nechcel mať v 50 rokoch svojho života postavu ako z titulných fotiek popredných fitness magazínov a vyzerať aspoň na 30 rokov? Určite by nikto takúto vec neodmietol, však?

Jennifer Lopez vydáva novinku s názvom „In The Morning“. Američanka sa po dlhšej speváckej odmlke prihovára k svojím fanúšikom a k piesni „In The Morning“ pridáva aj zaujímavý videoklip. Pointa celej piesne je v jednoduchosti. J.Lo si praje iba jednu vec, aby pre muža bola príťažlivá nielen večer, ale aj ráno. Ako sama speváčka napísala na Instagrame, „som veľmi šťastná, že sa podarilo k tejto piesni natočiť videoklip“ a odkazuje, že v klipe sa nachádza veľa symbolizmov o temnom jednostrannom vzťahu a uvedomení si, že nikoho iného nezmeníš, zmeniť môžeš iba seba. Zaujímavá je cover fotka k tejto piesni, kde je speváčka úplne nahá čím potvrdzuje, že aj v zrelom veku môže telo vyzerať krásne a mlado, ak sa o seba človek dlhodobo stará.

Jennifer Lopez má na svojom konte 8 štúdiových albumov a okrem spievania sa venuje aj herectvu, tancovaniu a písaniu kníh.


WMG (v mene spoločnosti HITCO); UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA – UBEM, BMI – Broadcast Music Inc., LatinAutorPerf, LatinAutor – Warner Chappell, UMPG Publishing, Kobalt Music Publishing a spolky vlastníkov práv na hudbu (8)

Viac o téme: #inthemorning #jenniferlopez #klip #novinka #singel