Vo filme „Flora And Ulysses“ sa aj nereálne predstavy môžu premeniť na skutočnosť

V detstve sme sa často nechávali vtiahnuť do sveta fantázie, kde je všetko možné. Naše obavy sme sa snažili odohnať predstavami o superhrdinoch, ktorí nás ochránia pred všetkým zlým. Ale, čo ak by sa naše predstavy naplnili?

Hlavná hrdinka Flora je zasnená do sveta komiksov. Superhrdinovia v nich strážia a ochraňujú tých, ktorí to potrebujú. Prichádzajú vždy s nejakým účelom, ktorý najprv nevidíme, ale odkrývame ho časom. Superhrdinov považuje len za výsledok fantázie autorov, až do chvíle, kým jej cestu životom neskríži veverička Ulysses. To, že to nie je len taká obyčajná veverička zistí Flora po tragickej nehode, ktorá má nečakané následky. Veverička získa nevídané intelektuálne a fyzické superschopnosti, ktoré ich zavedú na dobrodružstvo plné humorných situácií.

Táto dobrodružná rodinná komédia natočená podľa knižnej predlohy vás zavedie do krásneho príbehu priateľstva medzi dievčatkom a veveričkou, ktoré Floru nasmeruje k životnej zmene. Akej? To zistíte po zhliadnutí Flora And Ulysses, ktorý by mal byť vydaný v piatok 19. februára 2021 na streamovacích platformách.


Walt Disney Studios

Viac o téme: #animovanyfilm #detský #dobrodružný #film #floraandulysses #komédia