Štart prvého čisto slovenského Voyo Originálu Do neba a do pekla: Spartak Trnava sa blíži – pozrite si prvú upútavku

Lukáš Kočišek, MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Najznámejšia slovenská streamovacia služba Voyo už v piatok 13. januára 2023 predstaví prvý čisto slovenský Voyo Originál. Futbalový príbeh jedného z najúspešnejších klubov na Slovensku – Spartaku Trnava.

Pre niekoho je futbal len šport, pre nich je všetkým. Nahliadnite vďaka exkluzívnej dokumentárnej sérii s názvom Do neba a do pekla: Spartak Trnava do zákulisia klubu. Spoznajte jeho fungovanie, autentické emócie zo šatne a ľudí, ktorí ho robia tým, čím je.

Najpopulárnejší šport na planéte sa nekončí po záverečnom hvizde rozhodcu – skladá sa zo stoviek príbehov za oponou, z bolesti a odopierania, paralyzujúceho strachu, ale aj bezhraničnej podpory. Nová dokuséria prináša futbal vo svojej skutočnej podstate – napínavý a plný vášne. Filmovým kamerám sa podarilo preniknúť do úplného zákulisia fungovania futbalového klubu, k bezprostredným emóciám hráčov, fanúšikov a k dráme odohrávajúcej sa v pozadí. Spoznaj legendárny klub Spartak Trnava – so storočným dedičstvom, najvernejšou fanúšikovskou základňou na Slovensku a s osudmi tých, pre ktorých je červeno-čierna značka náboženstvom. Melódia víťazstiev a prehier, ktorá ostane znieť v hlave. Niekedy symfónia, niekedy rekviem a niekedy len ticho. Príbeh veľkej futbalovej lásky zviazaný s osudom jedného klubu.


Voyo SK

Viac o téme: #dokumentarny #donebaadopekla-spartaktrnava #športový #voyooriginal