Legenda progresívneho metalu Dream Theater v bratislavskej NTC aréne

Po troch rokoch opäť navštívi Slovensko legenda progresívneho metalu Dream Theater. Tešiť sa na nich môžeme v piatok 27. januára 2023 v bratislavskej NTC aréne. Vstupenky sa začnú predávať v piatok 18. novembra 2022 o 10:00 hodine exkluzívne cez Lístocheck.

Stopu svojej hudby zanechali na mnohých miestach – od zimných olympijských hier, až po Broadway, kde dvakrát vypredali Radio City Music Hall. Skupina špičkových inštrumentalistov uznávaných na celom svete od začiatku svojej kariéry mení dejiny hudby. Za ich najpredávanejší album je považovaný ich už v poradí druhý štúdiový album – Images and Words, ktorý získal ocenenie Gold Record a je označovaný za kľúčový album v ich tvorbe.


Dream Theater

Aj po stovkách vystúpení, 15 miliónoch predaných platní, dvoch nomináciách na cenu Grammy a takmer štyroch desaťročiach fungovania, sa kultová kapela Dream Theater pozerá dopredu a neustále skúma neprebádané zvukové dobrodružstvá. Ich pätnásty album A View from the Top of the World vyšiel minulý rok a v rámci jeho predstavenia sa zastavia aj na Slovensku.

Viac o téme: #dreamtheater #koncert #Lístocheck #ntcarena