Tatiana a Vojtěch Dykovci v bláznivej divadelnej komédii „Slepice na zádech“

Predpredaj SK

Bláznivá komédia, ktorú drží pevne v rukách zohraná dvojica Tatiana a Vojtěch Dykovci! Vychutnajte si oceňovanú grotesku o šialenstve, do ktorého nás môže dohnať manželstvo. Známi herci sa s ľahkosťou a bravúrou humorne doberajú, no pod povrchom už bublajú životné boliestky, ktoré poznáme dobre aj z vlastných vzťahov.

On je opustený hráč na čelo, ktorý sa práve chystá na dôležitý koncert. Ona je živelnou domácou pani, ktorá za jednej daždivej noci vtrhne do jeho domu, aby mu narušila potrebný kľud. „S Vojtom máme vyskúšané, že robiť si na javisku zo seba srandu, robiť si naschvály a všelijaké hlúposti nám ide dobre. Tým, že vieme, že si to doma potom vrátime, nás to aj baví. Takže, keď mi prišla do rúk táto bláznivá komédia, povedala som si, že by bola skvelá aj pre môjho manžela,” hovorí Tatiana Dyková.


DivadloUngelt

Hru nemeckého autora Freda Apkeho zrežíroval Jaromír Dulava, ktorý vytvoril aj scénu. Dramaturgiu mal na starosti Pavel Ondruch, pohybovú zložku vytvoril Marek Zelinka a o kostýmy sa postarala Ladislava Koukalová. Okrem Tatiany a Vojtěcha Dykovcov sa vo vedľajšej úlohe predstaví Radovan Klučka. Inscenácia Slepice na zdech vznikla v Divadle Ungelt.

Vstupenky na divadelné predstavenie „Slepice na zádech“ si môžete zakúpiť na portáli Predpredaj SK.

Viac o téme: #divadlo #komédia #slepicenazadech #tatianaavojtechdykovci