Februárový Burzoblšák predstaví desiatky predajcov oblečenia, doplnkov, topánok, kníh, platní a handmade.

tím Burzoblšák

Všetky fanúšičky a fanúšikov secondhand módy pozývame na Februárový Burzoblšák #71 na Drieňovú 16, ktorý sa uskutoční tradične prvú sobotu 4. februára 2023.

Na Burzoblšáku nájdete nielen oblečenie ale aj handmade výrobky, platne, knihy, obrazy, starožitnosti a iné. V zóne s občerstvením vás budú čakať sladké a slané pochutiny, výborné limonády, sirupy, džemy, ta najlepšia káva a mnoho ďalšieho. Posedieť si budete môcť v oddychovej zóne a tradične vaše deti zabavíme na tvorivých dielňach a maľovaní na tvár Artlandia.

Renesancia vášho šatníka
Šetrite životné prostredie a nakupujte ekologicky! Práve recyklácia je alternatívou, ako obmeniť váš šatník bez toho, aby ste museli utratiť majland vo fast fashion obchodných reťazcoch. Nebuďte jedným z mnohých, ale výnimočným originálom! Práve Burzoblšák vám ponúka kreatívny priestor pre nákup vašich unikátnych každodenných i sviatočných outfitov.

Miesto pre pomoc
Vedeli ste, že nakupovaním na Burzoblšáku viete pomôcť nielen ľuďom, ale aj zvieratkám v núdzi? Všetci slow fashionisti, dogloveri, catloveri či milovníci handmade produktov a zberatelia starých pokladov z dedkovej povaly hor sa pomáhať! A teraz už naozaj vážne o tom, ako na to… Burzoblšák sa venuje charitatívnej činnosti už od samotného vzniku. Svojou aktívnou činnosťou doposiaľ daroval mnoho ton oblečenia ľuďom v hmotnej núdzi i bez domova. No a a kúpou akéhokoľvek produktu s logom Burzoblšák viete dokonca podporiť aj našich „štvornoháčov“!

Zelený blší trh
V rámci ochrany životného prostredia robia organizátori tejto akcie čoraz viac ekologickejších opatrení. V zóne s občerstvením tak postupne len ťažko nájdete predajcov, ktorí by svoje domáce koláče, limonády, sirupy, džemy a iné pochutiny, vrátane akostnej kávy, predávali v nerecyklovateľných nádobách.

Aj pre deti
Vieme, že akcia je určená nielen pre všetkých milovníkov second hand módy, ale aj pre maminy a ocinov s detičkami. Organizátori sa preto aspoň na jedno sobotňajšie popoludnie rozhodli odľahčiť rodičov a vytvoriť family-friendly zónu pre našich najmenších. V nej si deti už tradične môžu vychutnať príjemné doobedie v spoločnosti animátoriek z detskej eventovej agentúry Artlandia aj s unikátnym maľovaním na tvár a tvorivými dielňami.

Nemôžete prísť?
Pochádzate z okolia Bratislavy či odkiaľkoľvek zo Slovenska? Ale to vôbec nevadí! Burzoblšák môžete navštíviť i oveľa netradičnejším spôsobom. A síce, v podobe rozšírenej platformy Burzoblšák – online. Tu nájdete opäť čosi iné zo širokej ponuky jedinečných produktov. Burzoblšák je tu predsa pre každého!

Tešíme sa na vás 4.2.2023 v tradičnom čase od 8:00 do 14:00 hod. V priestoroch ZŠ Drieňová 16 v Bratislave!

Viac o téme: #Burzoblšák #februar2023 #handmade #secondhand