HBO predstavuje oficiálny trailer k štvrtej a záverečnej sérii seriálu SUCCESSION

Bohuš Mäsiarčik, Top of Mind

HBO predstavuje trailer a plagát k štvrtej a záverečnej sérii dramatického seriálu BOJ O MOC (Succession), ktorý získal oceneného Emmy®. Desaťdielna séria má premiéru v PONDELOK 27. MARCA na HBO a bude k dispozícii na HBO Max.

Seriál, ktorý vytvoril Jesse Armstrong, skúma témy moci a rodinnej dynamiky očami patriarchu Logana Roya (Brian Cox) a jeho štyroch dospelých detí: Kendalla (Jeremy Strong), Siobhan (Sarah Snook), Romana (Kieran Culkin) a Connora (Alan Ruck) .

Predaj mediálneho konglomerátu Waystar Royco technologickému vizionárovi Lukasovi Matssonovi sa blíži. Vyhliadka na tento seizmický predaj vyvoláva medzi Royovcami existenčnú úzkosť a rodinné rozpory, pretože sa obávajú, ako budú ich životy vyzerať, keď bude obchod dokončený. Rodina si predstavuje budúcnosť, v ktorej bude ich kultúrna a politická váha značne obmedzená, a tak dochádza k boju o moc.


HBO Max

Prvé tri série seriálu BOJ O MOC získali 48 nominácií na cenu Emmy® a 13 víťazstiev, vrátane ocenenia za mimoriadny dramatický seriál za druhú a tretiu sériu. Tretia sezóna, ktorá mala premiéru v októbri 2021, získala cenu SAG za dramatický herecký ansámbel a rezonovala i na udeľovaní cien WGA, DGA a PGA.

Na scenári sa podieľali: Jesse Armstrong; producenti: Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Jane Tranter, Mark Mylod, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown, Lucy Prebble, Will Tracy a Will Ferrell. Jesse Armstrong pôsobí ako showrunner.

Viac o téme: #bojomoc #dráma #hbomax #SUCCESSION