Billie Eilish predstavila fascinujúci videoklip „Chihiro“ vo vlastnej réžii

Billie Eilish preberá kormidlo

Billie Eilish opäť preukázala svoj všestranný talent a zverejnila „vlastnoručne“ režírovaný videoklip k svojmu najnovšiemu singlu Chihiro. Vo vizuáli, ktorý mal premiéru 6. júna, účinkujú Eilish aj herec a hudobník Nat Wolff a divákov zaujal svojou surrealistickou a snovou kvalitou.


Billie Eilish – CHIHIRO

Cesta ako zo sna

Eilish opísala videoklip ako prieskum skrytých zákutí svojej mysle. „Predstavovala som si snový príbeh, v ktorom dlhé tmavé chodby a zatvárajúce sa dvere symbolizujú rôzne zákutia mysle,“ vysvetlila Eilish. Video zobrazuje neodvratné spojenie a vnútorný konflikt emócií, ktoré symbolizujú, že nás nakoniec dostihnú naše najhlbšie obavy, túžby a láska.

Billie Eilish: HIT ME HARD AND SOFT
Billie Eilish: HIT ME HARD AND SOFT

Kúzlo zo zákulisia

Eilish sa na sociálnych sieťach podelila o pohľady do zákulisia, čím vyjadrila svoj osobný vzťah k projektu. „Toto je jedno z mojich najobľúbenejších videí, ktoré som natočila,“ napísala.

‚Chihiro‘ úzko nadväzuje na Eilishino predchádzajúce video k skladbe ‚Lunch‘, ktoré tiež sama režírovala, a ukazuje jej pokračujúci vývoj ako vizuálnej umelkyne.

Fanúšikovia si môžu pozrieť podmanivý videoklip k piesni ‚Chihiro‘ a ponoriť sa do bohatého, emotívneho sveta, ktorý Billie Eilish vytvorila.

Viac o téme: #Billie Eilish #Chihiro #novinka #videoklip