Denis Lacho v spoluprácii s acapellou For You vydali nové reels, ktoré im lajkol samotný Justin Timberlake.

For You acapella v spoluprácii s Denisom Lachom vydali na sociálnych sieťach nové reels, v ktorom prerobili nový singel Selfish od Justina Timberlake. Novú prerábku im dokonca lajkol aj samotný autor skladby.

Jedná sa o ich druhú spoluprácu. Najprv spolu vydali acapella prerábku svetového hitu Save Your Tears od speváka The Weeknd, ktorá mala na YOUTUBE viac ako 2.3 milióna videní. Po 2 rokoch sa For You s Denisom opäť stretli na akcii kde spolu vystupovali a rozhodli sa spraviť nové reels. Tento krát sa im podarilo urobiť prerábku nového hitu Selfish od speváka Justina Timberlaka, ktorú autor skladby aj sám videl a lajkol.


For You a Denis Lacho – Selfish

For You zastupuje hudobný žáner s názvom acapella, ktorý sa stále teší popularite! Päť unikátnych hlasov (Katalin Lantos Borbély, Pavlína Vachová, Lucius Szikora, Milan Masiarik a Adrej Mann) spieva najznámejšie svetové hity bez použitia hudobných nástrojov.

Na svoj Youtube kanál umiestňujú skvelé videoklipy, koncertujú nielen na Slovensku, ale aj v Čechách, Maďarsku, Rakúsku a Nemecku, kde svojím špičkovým živým vystúpením upútajú pozornosť publika a získavajú si tak stále nových fanúšikov.

Viac o téme: #acapela #Denis Lacho #For You #novinka #singel