Kapela „November 2nd“ predstavuje hlavný singel nového albumu „All Comes Down“

November 2nd majú na svojo konte nomináciu na cenu Anděl, víťazstvo v ankete Žebřík, pesničky v niekoľkých českých filmoch a dve čerstvé nominácie na cenu Apollo (Cena českej hudobnej kritiky). Počas svojich európskych aj zaoceánskych koncertov si zahrali spoločne s Davidom Gahanom, Alanis Morissette či Skunk Anansie.

Nový album kapely November 2nd otvára singel All Comes Down

Česká kapela November 2nd na čele so speváčkou a gitaristkou Alexandrou Langošovou vydala na jeseň minulého roka svoj nový, v poradí štvrtý album. Kolekciu 10 piesní otvára singel All Comes Down. Chytľavú skladbu s kapelou spoluprodukoval Boris Carloff. Na výslednom zvuku sa podieľali aj dvaja držitelia Grammy: Emerson „EM“ Mancini (ovplyvnil zvuk nahrávok Kendricka Lamara, Camily Cabello, Halsey, Charlie Putha či Paramore) a Tchad Blake (spolupracovník Petera Gabriela či Artic Monkeys).


November 2nd – All Comes Down (album teaser)

Aranžmán pesničky vznikal počas hľadania nového zvuku kapely

„V novej skladbe sme zúročili naše doterajšie české aj zahraničné skúsenosti a myslím si, že na nej naša hudba dosiahla zatiaľ najautentickejšie znenie,“ hovorí speváčka, gitaristka a skladateľka Alexandra Langošová, ktorá je podpísané ako autorka aktuálneho singla.

Súčasný popový aranžmán pesničky vznikal postupne počas procesu hľadania nového zvuku kapely v štúdiu. „Otvorili sme sa novým vplyvom, čo viedlo k prekvapujúcim a netradičným syntézam. Vďaka tomu sme začali využívať aj nástroje, ktoré predtým v našej hudbe neboli, vrátane modulovaných syntetizátorov,“ dopĺňa Langošová.

Viac o téme: #aingel #album #Alexandra Langošová #All Comes Down #November 2nd #novinka