MEDUZA, OneRepublic a Leony vydali oficiálnu pieseň UEFA EURO 2024 „FIRE“

Redakcia Rádia VIVA; UEFA.com

Hudobná novinka na tento týždeň

Talianske elektronické trio MEDUZA, na Grammy nominovaná skupina OneRepublic a nemecká speváčka a skladateľka Leony sa spojili, aby pred letným turnajom v Nemecku vydali skladbu FIRE. Pieseň, ktorú napísal Ryan Tedder z OneRepublic a produkovala MEDUZA, spája hymnický house, podmanivé zvukové plochy a popové skúsenosti, aby stelesnila zápal futbalových a hudobných fanúšikov.

Vydanie oficiálnej piesne „FIRE“ a kampaň v sociálnych médiách

Oficiálna pieseň UEFA EURO 2024 „FIRE“ bola zverejnená na všetkých streamovacích platformách a sprevádza ju kampaň v sociálnych médiách #LightYourFire, ktorá ponúka fanúšikom možnosť vyhrať vstupenky na finále.


Meduza, OneRepublic, Leony – Fire (Official UEFA EURO 2024 Song)

Živé vystúpenie a zvukový zážitok

Hymna zaznie naživo v podaní troch umelcov počas záverečného ceremoniálu na Olympiastadion Berlin 14. júla. Spoločnosť MEDUZA vytvorila aj skladby inšpirované hymnou, ktoré obohatia televízne sekvencie, hudbu na prechádzky a kľúčové momenty, ako napríklad odovzdávanie trofejí.

Oficiálny playlist a dynamická hudobná kulisa

Na streamovacích platformách je teraz k dispozícii oficiálny playlist EURO 2024, ktorý obsahuje týždenné aktualizácie a kurátorské prevzatia pre pohlcujúcu hudobnú kulisu turnaja.

Vyhlásenia kľúčových osobností

Philipp Lahm, riaditeľ turnaja UEFA EURO 2024, zdôraznil zjednocujúcu silu futbalu a hudby. MEDUZA, Ryan Tedder a Leony vyjadrili svoje nadšenie z piesne a jej úlohy pri inšpirovaní a zjednocovaní fanúšikov na celom svete.

Kampaň v sociálnych médiách #LightYourFire

Kampaň #LightYourFire vyzýva fanúšikov, aby sa podelili o svoje vášne a oslávili spojenie hudby a futbalu, pričom majú možnosť vyhrať lístky na berlínske finále. Fanúšikovia môžu sledovať kanály sociálnych médií UEFA, kde sa dozvedia viac informácií.

Viac o téme: #Fire #hudobná novinka týždňa #Leony #LightYourFire #Meduza #OneRepublic