Na Voyo pribudla predposledná epizóda záverečnej 3. série úspešnej minisérie Iveta

Lukáš Kočišek, MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Ivetin život po 13 rokoch: boj za lásku, syna a nový začiatok

Trinásť rokov po odchode od Ladislava Štaidla sa Ivetin svet zmenil na nepoznanie. Jej albumy sa nepredávajú ako predtým, ale ona verí, že zase bude spievať. Má za sebou neúspešné manželstvo, ale verí, že tá pravá láska na ňu stále čaká. A predovšetkým má vedľa seba toho, na kom jej záleží najviac: svojho dospievajúceho syna. To kvôli nemu chce vyhrať boj s vlastnými démonmi. Je to on, kto pri nej stojí, aj keď sa nedarí a bulvár čaká na každú jej chybu. Áno, kedysi chcela byť slávna – teraz chce obyčajný život. Pre Artura, pre seba.


Iveta III. Navždy tvá – nová epizóda už teraz iba na Voyo

„Tretia séria je najmä o vzťahu Ivety so synom. Zameriavame sa na jej snahu pobiť sa s osudom a na jej boj o vlastnú dôstojnosť. Tieto témy sú vo finále našej série veľmi silné a Mikeom Samirom aj skvelo napísané,“ hovorí kreatívny producent Voyo Matěj Podzimek a dodáva: „Z nejakého dôvodu si väčšina populácie vybavuje Ivetu Bartošovú cez posledné roky jej života. My sme však jej osud poňali v širšom kontexte a zmapovali všetky tri zásadné dekády. Verím, že aj vďaka tomu si postupne uvedomujeme, aká významná osoba našej popmusic a šoubiznisu to bola, a uvedomujeme si, na čo všetko už sme vlastne zabudli. Každá z jednotlivých sérií Ivety má svoj vizuálny štýl, každá odráža estetiku aj tempo doby, v ktorej sa odohráva. A pretože doba sa, ako je známe, zrýchľuje, záverečná séria zachytáva hektické obdobie, kedy do našich životov naplno vstúpili digitálne technológie a my sme mohli dostať všetko hneď a online. Veci, zážitky… aj osud živého človeka.

Iveta / Karel Šimek a Anna Fialová
Iveta / Karel Šimek a Anna Fialová

„Bolo by jednoduché pustiť sa v poslednej sérii do moralizovania, ale práve tomu sme sa chceli vyhnúť. Pre mňa je záver Ivety o boji so závislosťami – či už na alkohole, alebo toxických vzťahoch. A tiež o strachu požiadať si o pomoc. Verím, že vidieť niekoho, komu sa pomoci nedostalo, môže fungovať aj tak, že my ostatní si o ňu už požiadať skúsime,“ zhrnula producentka a kastingová režisérka Maja Hamplová.

Iveta / David Prachař a Anna Fialová_2
Iveta / David Prachař a Anna Fialová

Tretiu sériu pre Voyo opäť produkovala oceňovaná Barletta Productions na čele s producentskou dvojicou Maja Hamplová a Matěj Chlupáček. Kreatívnym producentom za Voyo je Matěj Podzimek. Rovnako tomu bolo v prípade dokumentárneho triptychu Málo mě znáš, ktorý režíroval Tomáš Klein, pričom sa venoval trom dekádam života Ivety Bartošovej, počnúc osemdesiatymi rokmi. TV Markíza ho úspešne uviedla v uplynulých dňoch a dostupný je aj na Voyo.

Viac o téme: #3. séria #Iveta #seriál #VOYO Original