Peter Juhás a Teri Čikoš nabádajú k intenzívnemu prežívaniu svojich pocitov s doposiaľ najväčším komparzom.

K novinke s názvom „Tvoje Paže“ natočili autentický klip o rýchlom, ale efektívnom rande na nádvorí obchodného centra a s honosnou budovou divadla v pozadí.

„V klipe hráme dvoch ľudí majúcich rande naslepo. Situácia eskalovala celkom svižne a zaujímavo. Tak, ako to v živote niekedy chodí.“ otvára svoj pohľad 27 ročný hudobník. „Teri je šikovnica a ja sa veľmi teším tejto našej spolupráci.“


Tvoje Paže // Peter Juhás & Teri Čikoš

„Poznáme sa zo súťaže The Voice, kde sme spolu súťažili v tíme Jany Kirschner,“ začína svoje rozprávanie Teri. „Po súťaži sme zostali kamarátmi a rozhodli sme sa niečo spolu zložiť. Tak vznikla skladba „Tvoje Paže“. V štúdiu sa pracovalo veľmi príjemne a so skvelými hudobníkmi,“ pokračuje ďalej jedna z najúspešnejších mladých autoriek na Slovensku.

„Emócia v klipe je sympatická a hravá. Počas natáčania sme sa veľa nasmiali a myslím, že z toho vzišlo niečo veľmi milé a prirodzené,“ dodáva Teri, o ktorú ju dopĺňa jej hudobný kumpán: „Na nádvorí obchodného centra som ešte netancoval, ale keď dá človek ostych preč, tak je to vskutku vtipný zážitok.“

Pieseň hovorí o tom nebáť sa skúšať v živote svoje šťastie. „Kto neskúsi, nevie. V živote je dôležité odovzdať sa svojim pocitom, prežiť ich a následne ich nechať urobiť svoju prácu.“ ukončuje svoju úvahu Peter.

Nahrávalo sa v Ama21Studios v spolupráci s Romanom Turtevom. O produkciu tejto veselej skladby sa postarali Pišta Lengyel a samotný Peter Na bicie nástroje a basgitaru hrajú Marek Bednarčík, respektíve Matej Piliar. O finálny zvuk sa postaral Lukáš Chromek.

Tešiť sa môžeme aj na ďalšie single ktoré obaja pripravujú. Peter pracuje na novom albume, ktorého vydanie je naplánované na leto. Taktiež je v horizonte veľa koncertov, na ktorých bude robiť support napríklad Jane Kirschner, alebo Lukášovi Adamcovi. Teri aktuálne stále promuje svoj debutový album s názvom „Dievča“ a v lete ju čaká turné kde odprezentuje piesne z tohto hudobného počinu.

Viac o téme: #novinka #Peter Juhás #singel #Teri Čikoš #Tvoje Paže