Po úspešnej premiére novej koncertnej show Jany Krištof Lehotskej v Bojniciach, vychádza live záznam celého koncertu

Peter Dechet

Jana Krištof Lehotská odpremiérovala 29. apríla svoju novú koncertnú show v Kultúrnom centre v Bojniciach. Takmer dvojhodinovú hudobnú show zloženú z piesní Jany z albumov Sny a Dotyky slov doplnili novými tanečnými choreografiami tanečné skupiny Passion pod vedením Emílie Wohlandovej, Ladies club pod vedením choreografky a zakladateľky Aleny Dománikovej. O nádherné baletné vystúpenie sa postarala so svojou choreografiou zakladateľka baletnej školy La Pointe Hana Foltán Jurenková. Jej vystúpenie na skladbu „Zázrak to spraví“ si môžete pozrieť nižšie.


Jana Krištof Lehotská – Zázrak to spraví (Live Bojnice 2023)

Zostrih z koncertu si môžete pozrieť už teraz na youtube kanáli.

Pre svojich fanúšikov Jana pripravila videozáznam z celého koncertu, ktorý v týchto dňoch vychádza aj v digitálnej distribúcii a je dostupný na originálnom drevenom gravírovanom USB kľúči. Objednať si ho je možné len na web stránke www.janakristoflehotska.sk.

Svoj koncertný program spolu so svojou kapelou Jana prinesie opäť ako predkapela na spoločnom pódiu s legendou česko-slovenskej hudobnej scény MARII ROTTROVOU, už 2. septembra 2023 na hrade v Nitre.

Viac o téme: #janakristoflehotska #koncert #livebojnice2023 #zaznam