Predaj vstupeniek na festival Symfónia umenia 2024 je spustený! Získajte ich teraz so zľavou 20%!

Ing. Patrik Cucor, Symfónia umenia

Milovníci umenia, pozor! Dnes bol spustený predaj vstupeniek na prestížny festival Symfónia umenia v Bratislave. Tento rok sa môžete tešiť na jedinečný multižánrový program, ktorý prinesie svetové hviezdy a exkluzívne vystúpenia.

Získajte vstupenky na festival Symfónia umenia 2024 so zľavou

Pri príležitosti spustenia predaja je k dispozícii špeciálna limitovaná FESTIVALOVÁ ZĽAVA 20 % na všetky vstupenky zakúpené do 31. júla. Festival tak dáva možnosť zažiť svetové umenie za zvýhodnenú cenu.

Symfónia umenia zľava 20%
Symfónia umenia zľava 20%

Festivalový program 2024

Aj keď do predaja bola zatiaľ uvedená len časť programu, už teraz je jasné, že festival prinesie veľké novinky a prekvapenia. Tento rok organizátori pripravujú skutočne výnimočné koncerty vrátane príchodu svetovej hviezdy!

2. september – MOYZESOVO KVARTETO v kaštieli

Od svojho vzniku v roku 1975 patrí medzi najvýznamnejšie komorné zoskupenia na Slovensku. Členovia kvarteta sú absolventmi VŠMU v Bratislave a svoje štúdiá si prehĺbili na Hochschule für Musik und darstellende Kunst vo Viedni. Repertoár zoskupenia zahŕňa všetky štýlové obdobia vrátane diel súčasných slovenských skladateľov, z ktorých mnohí im svoje skladby priamo venovali. Počas koncertu predstavia diela najslávnejších hudobných majstrov, ako Mozart, Bach, Dvořák či Piazzola.

3. september – Bratislava Hot Serenaders/SMILE

Orchester Bratislava Hot Serenaders na koncerte slávnostne uvedie do života svoj v poradí 14 album, ktorý prinesie už 33. sezónu novinky aj tituly s jedinečným autentickým zvukom orchestra.

5. september – HOLLYWOOD CLASSIC MUSIC

Večer plný najznámejších filmových hitov prenesie divákov do sveta Hollywoodu. Martin Gyimesi spolu so svojimi hosťami Mirkou Gális Partlovou a Robom Opatovským, i symfonickým orchestrom a speváckym zborom prinesie nezabudnuteľné melódie z klasických filmových hitov z Hollywoodu.

6. september – JAZZ meets BROADWAY & WEST END

Zážitok, kde sa netradične spája jazz s najväčšími muzikálovými hitmi! Interpreti hlavných postáv zo svetových muzikálových scén Broadway a West Endu prinesú skladby z muzikálov ako Tina, Bedári, West Side Story, Hamilton, Fantóm opery a ďalšie. V sprievode Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma a sláčikovej sekcie pod vedením Vlada Valoviča dostanú tieto hity nový, neklasický zvuk!

7. september – ROZPRÁVKA O PRAVOM ŠŤASTÍ

Koncert najkrajších piesní z rozprávok Walta Disneya, ktorý vás prenesie do kúzelného sveta fantázie. Gabriel Rovňák a jeho rozprávkové bytosti odhalia tajomstvo pravého šťastia, ktoré poznajú celé generácie. Spolu s profesionálnymi spevákmi budú účinkovať talentované deti, ktoré boli vybrané z festivalového konkurzu.

v
José Cura / Zdroj: Symfónia umenia

7. september – SONETY LÁSKY

Argentínsky tenor José Cura, ktorý sa už po tretíkrát a znovu v inej umeleckej polohe tentoraz predstaví ako skladateľ, ale aj spevák diela „Ak umriem, preži ma!“ inšpirovaného veľkou láskou Pabla Nerudy (nositeľa Nobelovej ceny za literatúru) a jeho lásky Matildy Urrutiovej. Jeho hudbu doplní slovenská herečka Emília Vášáryová, ktorá sa so svojím výnimočným prednesom zhostí Matildiných replík, dodávajúc koncertu ďalší rozmer a emotívnu hĺbku. V druhej polovici koncertu bude spievať maestro piesne svojej rodnej Argentíny.

Zdroj: Symfónia umenia/José Cura

Nečakajte, kým sa vstupenky na festival Symfónia umenia 2024 vypredajú!

Zabezpečte si tie najlepšie miesta na tomto nezabudnuteľnom festivale ešte dnes na predpredaj.sk a využite festivalovú zľavu 20 % do 31. júla. Uvidíme sa na festivale Symfónia umenia 2024, kde sa hudba a umenie stretávajú v jedinečnej harmónii.

Viac informácií na oficiálnej stránke festivalu www.symfoniaumenia.sk.

Viac o téme: #festivalová zľava #Symfónia umenia #Symfónia umenia 2024