Skladbu Strangers napísala, naspievala a vyprodukovala dievčina z Londýna

Renáta Tomášová, Warner Music CZ

Virálna senzácia posledných dní. Singel Strangers sa ihneď po vydaní dostal medzi najžiadanejšie skladby v Nemecku, Belgicku, Švédsku a ďalších európskych štátoch vrátane Slovenska a Českej republiky, kde sa doslova počas niekoľkých hodín pretlačil medzi dvadsiatku najprehrávanejších skladieb na Spotify. Skladbu pritom napísala, naspievala a vyprodukovala zatiaľ úplne neznáma dievčina z Londýna.


Kenya Grace – Strangers

Čo stojí za úspechom nahrávky umelkyne, ktorej meno poznali snáď len experti na melodický drum’n’bass? Ťažko povedať…. V Strangers sa stretáva nočný klubový život aj tzv. slúchadlová hudba, minimalistická produkcia dokresľuje intímnu atmosféru, ktorú skladbe vtlačil jemný vokálny prejav. A tomu iba ťažko odolať!

Kenya Grace je talentovaná umelkyňa, ktorá v roku 2019 absolvovala prestížnu Akadémiu súčasnej hudby. Po sérii kolaborácií vydala minulý rok sólovú prvotinu Oranges, po ktorej nalsedovali single Afterparty Lover a Meteor. Oba sa dočkali pozitívnych reakcií špecializovaných médií a speváčke zaistili pozornosť vydavateľstva Warner Music. A ďalej už príbeh pokračuje piatkovým vydaním singla Strangers…

Viac o téme: #Kenya Grace #novinka #singel #Strangers