Skupina SEBASTIAN si singlom Titans pripomína reality šou Survivor

Tereza Burdová, Universal Music, s.r.o.

Rovnomennú hymnu zložil frontman Sebastian Navrátil s Mikýřom na mieste

Populárna kapela SEBASTIAN má za sebou niekoľko úspešných mesiacov. Podarilo sa jej hudobne aj vizuálne transformovať, čo umelci umocnili štúdiovým albumom s názvom God a vypredaným koncertom v Roxy. Spevák a frontman Sebastian Navrátil krátko nato odišiel bojovať do známej reality šou Survivor.

V Dominikánskej republike spolu s youtuberom, zabávačom a víťazom tohtoročného Survivora Martinom Mikyskom alias Mikýřom vymysleli hymnu kmeňa Titánov, ktorú teraz vydávajú v upravenej verzii ako poďakovanie všetkým svojim fanúšikom.


SEBASTIAN x MIKÝŘ – TITÁNI

Charizmatický spevák nakoniec z populárnej reality šou, ktorej cieľom je prežiť na ostrove v extrémnych podmienkach a súťažiť o hodnotnú výhru, po tridsiatich dňoch odstúpil z vážnych rodinných dôvodov. Chorobu svojho otca oznámil spoluhráčom na kmeňovej rade, čím sa postaral o jeden z najemotívnejších momentov celej série.

Nedostatok jedla a drsné podmienky sa podpísali na jeho výzore. Sebastian sa vrátil do Českej republiky o desať kíl ľahší. Napriek tomu bola súťaž skvelou očistou tela aj mysle. „Do Survivora som prišiel s množstvom nevyriešených problémov, ktoré sa mi podarilo vyčistiť,“ spomína spevák.

Na zážitky z Dominikánskej republiky bude spomínať do konca života vďaka novému singlu, ktorý vydáva spolu s Mikýřom pri príležitosti ukončenia tretej série populárnej reality šou.

„Pieseň Titáni vznikla v Dominikánskej republike, keď náš kmeň prišiel na ostrov. Je to spomienka a poďakovanie všetkým fanúšikom, ktorí si k nám vďaka tejto pomyselnej hymne našli cestu,“ vysvetľuje Sebastian. Singel, na ktorom sa autorsky podieľal populárny zabávač Mikýř, jeden z najbližších Sebastianových spoluhráčov, je už teraz dostupný na všetkých streamovacích platformách a vizuál je k dispozícii na YouTube.

Viac o téme: #novinka #Sebastian #Survivor #titans