Spojení osudom naprieč životmi a kontinentmi v romantickej dráme „Minulé životy“

Bohuš Mäsiarčik, Top Of Mind

Čo by bolo keby? V kórejčine existuje slovo In-Yun, ktoré znamená „spojení osudom“. Keď sa dvaja ľudia stretnú, znamená to, že ich osudy boli prepletené aj v ďalších životoch.

Citlivá moderná romanca rozpráva príbeh spisovateľky Nory, a jej dvoch lások – tej detskej – Hae-Sunga, a tej dospelej – Arthura, odohrávajúci sa naprieč kontinentmi a desaťročiami. Noru a Hae-Sunga delia desaťtisíce kilometrov, spája ich však výnimočne hlboké puto. Po viac než dvoch dekádach odlúčenia sa stretávajú v New Yorku, kde Nora žije so svojim americkým manželom Arthurom. Nečakané stretnutie s osudovým mužom núti Noru pýtať sa zásadnú otázku – Čo by bolo, keby?


Past Lives | Official Trailer HD | A24

Film si musí pozrieť každý, kto sa niekedy zamýšľal nad tým, čo by bolo, keby bolo, nad silou prvej lásky a zložitosťou orientácie v životných rozhodnutiach. Či už hľadáte film na rande, ktorý vás prinúti zamyslieť sa, alebo jednoducho pútavý príbeh, film „Minulé životy“ sľubuje emocionálnu cestu, na ktorú tak skoro nezabudnete.

Debutový celovečerný film Celine Songovej „Minulé životy“ je srdcervúcim a krásnym skúmaním stratenej lásky, detských pút a nevydarených ciest. Pozrieť si ho môžete na MAX už od 6. júla 2024.

Viac o téme: #dráma #Max #Minulé životy #Past Lives #romantický