/ SÚŤAŽ UKONČENÁ / SÚŤAŽ o 5x rodinný vstup na rodinno-fantazijný Lestival 2024

Od pondelka 3. júna do piatka 7. júna 2024 budeme na Facebooku Rádia VIVA súťažiť o 5x rodinný vstup (2 dospelí, 2 deti) na rodinno-fantazijný Lestival 2024 v Dolnej Krupej pri Trnave.

Sleduj facebook @radioviva.sk a označ niekoho, koho by si so sebou zobral na na rodinno-fantazijný Lestival 2024 v Dolnej Krupej pri Trnave. V piatok vyžrebujeme piatich výhercov z komentárov v príspevkoch na Facebooku Rádia VIVA, ktorí získajú od nás vstupy (2 dospelí a 2 deti) na rodinno-fantazijný Lestival 2024 v Dolnej Krupej pri Trnave.

Podmienky súťaže:
✔️sledujte facebook @radioviva.sk
✔️napíš do komentáru odpoveď na otázku uvedenú v príspevku
✔️označ v príspevku niekoho, koho by si so sebou zobral na Lestival 2024
✔️súťaž prebieha od 3.6. 06:00 do 7.6. 15:00
✔️výhercov budeme kontaktovať v súkromnej správe
✔️meno / nick výhercu zverejníme v piatok v Rádiu VIVA
✔️podrobné podmienky súťaže si môžete prečítať TU


LESTIVAL: Najkrajší fantazijný festival na Slovensku – uvidíte, čo ste ešte nevideli

Snový a divotvorný
Lestival je krasohľad do tej najkrajšej ríše. Do ríše fantázie, kde sa cukrová vata vyrába z oblakov, draci majú hudobný vkus, Laktibrada pije kapučíno a Valibuk s úsmevom váľa boky. Teda, buky. Spojte sa na dva dni so svetom bytostí z Dobšinského rozprávok a slovanskej mytológie.

Program až do hlbokej noci
Začíname hneď, ako opadne ranná rosa. Historický park v Dolnej Krupej premeníme počas víkedu na miesto inšpiratívnych zákutí, workshopov, diskusií a výtvarných inštalácií. Čakajte zakliate dáždniky, z ktorých celú noc prší, púpavy veľké ako stromy, ale aj naozajstné medovníkové chalúpky. Skončíme v nedeľu podvečer, keď sa lesní škriatkovia začnú chystať do svojich lopúchových postieľok.

V čom je Lestival jedinečný?

Spája rodinu, fantáziu a les do jedného zážitku.
„Lestival je vôbec prvým fantazijným festivalom na Slovensku, ktorý nielenže vdychuje život malebnému 17-hektárovému parku v Dolnej Krupej, ale predovšetkým odomyká bránu do fantázie. Festival vytvára výnimočný priestor pre stretnutie troch generácii. Program je inšpirovaný klenotnicou slovenských ľudových rozprávok a slovanskou mytológiou. Na celý víkend sa tak môžete preniesť do divotvorného sveta.

Bude vás ním sprevádzať partia postáv z príbehov, ktoré zozbieral slovenský rozprávkar Pavol Dobšinský. Energiou vás nabijú koncerty na troch pódiách (hlavné, detské, folklórne) a neopísateľnú atmosféru zažijete vďaka čarovným inštaláciám v priestore, svetelnej šou na jazere, autorskému čítaniu a tvorivým dielňam. Čakajú na vás športové zákutia, gastro zážitky i handmade stánky,“ hovorí zakladateľka festivalu Nikola Gergely.

Viac o téme: #facebook #Lestival 2024 #radioviva #suťaž #vstupenky