Veľké hudobné prekvapenie v podaní Majselfa a Nely Pociskovej

Mgr. Peter Zajíc - ILLUMINATE

Producent Matej „Maxo“ Mikloš vydáva svoj pilotný singel NEPRESTANEM DÝCHAŤ z nového producentského albumu

Talentovaný hudobný producent Matej Mikloš, ktorý vystupuje pod pseudonymom MAXX MIKLOS vydáva pilotný singel zo svojho prvého producentského albumu, na ktorý si pozval netradičné spojenie v podaní MAJSELFA a NELY POCISKOVEJ. Skladba nesie názov NEPRESTANEM DÝCHAŤ a výsledok je naozaj dychberúci.

Maxx Miklos je hudobný producent profesionálne pôsobiaci na slovenskej hudobnej scéne od roku 2016, odkedy spolupracoval v hudobnom štúdiu Littlebeat, kde sa podieľal na albumoch Celeste Buckingham, Lucie Bílej, Daniela Kapitána, Terezy Maškovej, Mandrage, Ronie, Dominiky Mirgovej a mnohých ďalších.

V súčasnosti pôsobí ako hudobný producent, songwriter a mixážny inžinier samostatne a podieľal sa na singloch umelcov, ktorými sú napríklad Yael, Alya, Majself, Tomy Kotty a ďalší.

Momentálne pracuje na svojom prvom producentskom albume v spolupráci so známymi i novými menami českej a slovenskej hudobnej scény.

Vypočuj si novinku „Neprestanem dýchať“


MAJSELF & NELA POCISKOVÁ – NEPRESTANEM DÝCHAŤ (prod. Maxx Miklos)

Maxx Miklos si na svoj prvý singel pozval Majselfa, s ktorým vznikol základ skladby. Tento hudobný príbeh dopovedala Nela Pocisková, ktorá vniesla do skladby nezameniteľnú emóciu a za pomoci textárky Alexandry Okálovej dali skladbe NEPRESTANEM DÝCHAŤ poslednú bodku.

„Bola to naša prvá spolupráca s Maxom a mala špeciálnu príchuť. Občas sa Vám stane, že v štúdiu zažijete špeciálnu atmosféru, keď to ide ako keby samé a to sa presne udialo pri tejto skladbe. Patrí medzi moje najobľúbenejšie skladby za posledné roky a nesie v sebe okrem svojskej energie aj silný odkaz, ktorý vznikol veľmi autenticky a nenútene. Mám radosť zo spolupráce s Nelou, pretože si myslím, že je to presne ten človek, ktorý na tejto skladbe mal byť. Verím, že si pesničku ľudia obľúbia a pomôže im v dobrých aj zlých časoch,“ hovorí Majself.

Je očakávateľné, že aj nasledujúce skladby z albumu prinesú nové, netradičné a zaujímavé spojenia slovenských, ale aj českých hudobných interpretov.

Skladbu NEPRESTANEM DÝCHAŤ sprevádza aj videoklip, o ktorý sa postaral tím Illuminate na čele s režisérom Martinom Mikom, ktorý zachytil atmosféru skladby v prírodnom prostredí v kontraste s červeným piedestálom.

„Keď mi Maxo zavolal a prizval ma do tejto spolupráce som si povedala, že mňa ten hore naozaj vypočul, lebo som dlhšie vysielala signál, že by som sa rada chcela spojiť trochu s rapovou a hip-hopovou scénou. Kedže sme už v rámci Illuminate spolupracovali s Yaelom na skladbe Magnet, tak chlapcom z produkcie napadlo moje meno, čo je skvelé. Prišli sme do štúdia, spoločne s Maxom sme nahodili linky, ktoré som si doma pripravila.

Maxo ich následne upravil a prišiel so svojimi nápadmi a vkladom. V spolupráci so Saškou Okálovou sme trochu okresali môj navrhnutý text tak, aby to vychádzalo zo mňa, no súčasne Saška tomu dala hlavu a pätu. Spoločne sme zažili jeden úžasný deň tvorenia vo veľmi príjemnej atmosfére a vznikla skladba Neprestanem dýchať, ktorej maximálne veríme všetci traja. Dúfam, že energiu, ktorú skladba dodáva nám, dodá tak isto aj vám, nakoľko všetci prežívame či už pády, alebo vzlety, no ideme ďalej a silnejší,“ uzatvára Nela.

Viac o téme: #Majself #Matej „Maxo“ Mikloš #Nela Pocisková #Neprestanem dýchať