Legendárna britská skupina LEVEL 42 príde opäť na Slovensko

Legendárna britská skupina LEVEL 42 s fenomenálnym a jedinečným basgitaristom a spevákom Markom Kingom príde opäť na Slovensko.

Ich veľké hity Running in the Family, Hot Water, Something About You, Lessons in Love a ďalšie si diváci môžu naplno vychutnať na koncerte, ktorý sa uskutoční 11. mája 2023 v bratislavskej NTC Aréne. LEVEL 42 sa na Slovensko vracia po úspešných koncertoch v rokoch 2004 a 2012 v zostave: Mark King – basgitara, spev, Mike Lindup – klávesy, spev, Nathan King – gitary, Pete Ray Biggin – bicie, Sean Freeman – saxofón, Nichol Thompson – trombón a Dan Carpenter – trúbka.

Frontman a basgitarista LEVEL 42, Mark King si od roku 1981 spolu so zakladajúcim členom Mikeom Lindupom postupne vytvorili vlastný, nezameniteľný zvuk a štýl, ktorý je stále veľmi úspešný a oceňovaný nielen fanúšikmi, ale aj kolegami z branže. Doteraz vydali 14 štúdiových a 7 živých albumov, EP Sirens a 6 kompilácií. S osemnástimi singlami dostali do Top 40 a skladby Lessons in Love, Something About You, Leaving Me Now, Running in the Family a Hot Water uspeli v Top 10 a Top 5 hitparád na celom svete. Počas kariéry 21-krát vypredali Wembley Arénu, predali viac ako 30 miliónov albumov a sú jednou z najúspešnejších britských kapiel. Legendou, ktorá definuje štýl British Jazz Funk.

Mark King, hudobník, ktorého ruky majú hodnotu niekoľko miliónov dolárov sa so skupinou LEVEL 42 opäť vracia na Slovensko s energickou šou a teší sa na priazeň všetkých fanúšikov dobrej a rokmi overenej hudby už 11. mája 2023 v NTC Aréne v Bratislave. Organizátori koncertu veria, že podobne, ako pred rokmi, aj na tomto koncerte skupiny LEVEL 42 vytvoria diváci skvelú atmosféru, ktorá ho zaradí medzi najlepšie koncertné udalosti roka 2023.

Predaj lístkov na portáli Ticketmedia.

Viac o téme: #koncert #level42 #ntcarena