Skupina Peter Bič Project odštartovala svoje turné „Peter a Viktória“

Tomáš Karpel, Universal Music s.r.o.

Skupina Peter Bič Project odštartovala svoje koncertné turné „Peter a Viktória Jarné turné 2023“ koncertom vo vypredanom kine Scala Prešov.

Hneď na úvod privítal divákov aktuálny singel a novinka Maky. Počas večera tak zaznelo množstvo hitov nielen z ostatného albumu Hlava, ale aj z predchádzajúcej tvorby skupiny Peter Bič Project. Tiež nevynechali ani pieseň Sekera, ktorú krásne naspieval samotný Peter.

„Pieseň Sekera, dostala ako posledná z albumu Hlava aj svoju video podobu. Natáčali sme ju v krásnom zrube a okrem Viktórie a Ferka Jana v ňom účinkuje aj môj pes Ozzy. Natáčali sme ho spolu s Jarom „Jarisom“ Vaľkom v Nízkych Tatrách. Sekera symbolicky uzatvára obdobie albumu Hlava, pretože pracujeme na nových pesničkách, ktoré by sme radi vydali ešte v tomto roku“ približuje Peter Bič.


Peter Bič Project

Turné skupiny sa tak presúva do ďalších slovenských miest, ale tiež aj do Česka. „Stále častejšie dostávame otázky, kedy sa predstavíme aj v Čechách, takže naše turné bude pokračovať v apríli v Brne a Olomouci a na to sa tiež veľmi tešíme“ uzatvára Peter.

Viac o téme: #2023 #jarneturne #koncerty #peterbicproject