Keď to skončí, tak ľudia sa budú milovať? spieva JuSt v novinke o chaotickom svete

Juraj Strásky

Spevák a skladateľ Juraj Strásky alias JuSt zverejnil svoju novú pieseň Čo povedať mám?, ktorá reflektuje aktuálnu situáciu. Text poňal ako rozhovor dvoch ľudí, v ktorom padá veľa otázok ale len málo odpovedí.

„Dnešný svet je chaotický a ľudia sa v ňom prestávajú orientovať. Sociálne siete tomu pridávajú trpkú príchuť. Ľudia strácajú zábrany, útočia na seba často a vulgárne. Situácia nie je príliš optimistická a nevyzerá to tak, že sme ochotní zmeniť svoje správanie k sebe a takisto k svojej planéte. Preto aj ten vizuál videa s modrou planétou – kým je ešte modrá,“ opisuje JuSt novinku.


JuSt Music

Juraj pieseň zložil a nahral vo svojom vlastnom hudobnom útočisku, Imagine Studiu v Žiline, kde zároveň produkuje nahrávky aj pre iných interpretov. Nahral a produkoval aj skladbu Vesmír od speváčky Andy Lou, ktorá sa v roku 2020 stala víťazkou súťaže Košický zlatý poklad. Momentálne spolupracuje aj na debutovom albume pre mladého hudobného rebela menom Tome. „Bude to netradičná zmes folku, rock’n’rollu, country a rapu,“ prezrádza Juraj Strásky.

Viac o téme: #copovedatmam #jurajstrasky #JuSt #novinka #singel