Daddy Yankee vydáva ďalšiu tanečnú pecku Problema

Karolína Zboniaková, Universal Music s.r.o.

Svetová superstar a reggaeton hviezda Daddy Yankee vydáva novinku „Problema“. Portorický rapper už v minulosti uchvátil svet hitmi „Gasolina“ a „Descapito“, teraz prichádza s ďalším singlom, ktorý má potenciál roztancovať svetové pódiá a festivaly. Chytľavý beat a refrén dokonale dotvára ikonický vizuál, ktorý je plný efektov, módy a tanca.

Daddy Yankee je všeobecne uznávaný za tvorbu a povznesenie hudobného žánra reggaeton na globálny kultúrny a hudobný fenomén, ktorý spopularizoval latinskú hudbu po celom svete. S kariérou, ktorá presahuje jazyk, geografiu a demografiu, je Daddy Yankee jedným z najpopulárnejších a najsledovanejších umelcov na svete s viac ako 60 miliónmi sledovateľov na sociálnych sieťach.


UMG (v mene spoločnosti Daddy Yankee/El Cartel); Sony ATV Publishing, BMI – Broadcast Music Inc., ASCAP

Na YouTube získal za posledný rok viac ako 7 miliárd streamov a patrí medzi Top 20 najlepších umelcov sveta. Daddy Yankee predal viac ako 17 miliónov albumov a umiestnil sa v 50 hitparádach Billboard Charts, pričom je jediným latinským umelcom so štyrmi španielsky napísanými piesňami, ktoré sa dostali do Top 20 hitparády Billboard Hot 100.

Viac o téme: #daddyyankee #novinka #Problema #singel #tanečná