Emma DROBNÁ vydáva druhý album Better Like This.

Jedna z najznámejších a najtalentovanejších slovenských speváčok Emma DROBNÁ vydala druhý štúdiový album Better Like This.

Album vznikal v priebehu dvoch rokov v spolupráci s osvedčeným spoluautorským a producentským tímom – Adrian Líška, Peter Graus a Tomáš Zubák. Zaujímavosťou je opäť jediná skladba v slovenčine – Stratím sa ti ráno, do ktorej si Emma pozvala slovenského rapera Separa. Z novinky cítiť príjemný moderný sound a nájdete na nej aj uptempové skladby.

„Lepšie je to takto! Mám pocit, že nový album ma vystihuje omnoho viac ako osobu aj ako speváčku, lebo všetko v mojom súčasnom živote je lepšie, ako kedykoľvek predtým,“ vysvetľuje Emma názov albumu a dodáva: „Aj pieseň s názvom Better Like This, ktorá sa objavuje na albume, patrí medzi moje najobľúbenejšie. A skratka názvu BLT označuje známy sendvič. Prišlo mi to veľmi originálne a vtipné, spojiť to s titulom môjho druhého štúdiového albumu,“ čím vysvetlila, prečo je na obale vyfotená so sendvičom.

Platňu dlhšie predznamenáva pieseň Yeah Baby!, ktorá sa už 11. týždňov drží v prvej dvadsiatke najhranejších piesní na Slovensku a zároveň je umiestnená na druhej priečke v Airplay TOP 50 SK hitparáde. Speváčka prežíva aktuálne šťastné obdobie, čo sa prejavilo aj na nálade tohto songu. Svieži singel sa stal letným hitom a ide o druhú skladbu z nového albumu po piesni Demons.

Emma Drobná, rodáčka z Nového mesta nad Váhom, sa do povedomia verejnosti dostala vďaka víťazstvu v súťaži Česko-Slovenská SuperStar 2015. Svoj prvý štúdiový album You Should Know vydala v roku 2017. Najväčším hitom z neho sa stala skladba Words, ktorá sa v oficiálnom rádiovom prehľade na Slovensku objavovala neuveriteľných 120 týždňov. Na YouTube klip nazbieral cez 8,3 milióna zhliadnutí. Ale aj ďalšie piesne ako Smile, Try, Remember si právom zaslúžili svoje miesto v playlistoch slovenských a českých rádií.

Emma bola na Slovensku opakovane vyhlásená za najúspešnejšieho interpreta, čo sa rádií týka. Jej single Smile a Words sa stali najhranejšími piesňami v slovenskom éteri v rokoch 2017 a 2018.

 

Zoznam piesní na albume:
1. Between Us
2. Demons
3. Stratím sa ti ráno feat. Separ
4. Yeah Baby! (F*ck With Me)
5. Heaven Only Knows
6. I´ll Be Alright
7. Watch Over Me
8. Should I Give Up
9. Go To Hell
10. I Loved You
11. Better Like This

Viac o téme: #betterlikethis #druhyalbum #emmadrobna #slovenskaspevacka