Nahliadnite do zákulisia života interpretov Illuminate Production prostredníctvom skladby Palmový raj.

Mgr. Peter Zajíc - Illuminate Production s.r.o.

Ako býva zvykom, Illuminate Production vydáva každý 23.deň v mesiaci nový videoklip jednému z interpretov, ktorých zastupujú. Tento mesiac si pripravili sviežu novinku Palmový raj v podaní všetkých troch interpretov. Reč je o Puertovi, Yaelovi ( Matúš Kolárovský) a Erike Rein.

Skladba vznikla v decembri minulého roka a bude súčasťou Puertovho pripravovaného EP-čka Expanzia. Textová zložka skladby, ktorú napísal Puerto je vyjadrením kolobehu života interpreta, zážitkov a skúseností, s ktorými sa stretávajú každý deň.

„Hudba je pre mňa ako palma na duši a skladba Palmový raj je pre mňa celý ten proces výroby hudby a ľudí, ktorí sa na jej výrobe podieľajú“ – dodáva Puerto.

Materiál použitý vo videoklipe sa zbieral niekoľko mesiacov na rôznych lokáciách pri niekoľkých produkciách, akciách a výletoch, ale aj pri každodennom živote interpretov. Vo vizuále môžeme vidieť nielen všetkých interpretov v netradičných záberoch a prirodzených situáciách, ale aj samotných členov tímu s ich blízkymi. Videoklip je obohatený o autentické zábery z kamier telefónov jednotlivých interpretov a ľudí z Illuminate Production, ich spoločných zážitkov a ciest.


ILLUMINATE

O videoklip sa postarali Martin Miko, Patrik Molnosi a Richard Wagner.

Viac o téme: #EP #erikerein #expanzia #illuminateproduction #novinka #Puerto #singel #Yael