YUNGBLUD predstavuje svoju úplne novú skladbu

Britský spevák a multiinštrumentalista YUNGBLUD práve predstavuje svoju úplne novú skladbu cotton candy, zo svojho pripravovaného albumu Weird!, ktorý vyjde už 13. novembra. Fanúšikovia už majú možnosť si album predobjednať a vypočuť si okrem nového singlu aj ďalšie ako god save me, but don’t drown me out, weird! alebo strawberry lipstick. Spolu s piesňou YUNGBLUD ohlásil aj jedinečné online turné ‚WEIRD TIME OF LIFE TOUR‘, ktoré začne 16. novembra v Londýne.

„Cotton candy je o sexuálnom oslobodení,“ vraví YUNGBLUD. „Pre má je sex a sexualita o slobode a myšlienke, že sa môžete stratiť pri iných ľuďoch rôznych pohlaví, všetkých tvarov a veľkostí, aby ste našli sami seba a zistili, kto naozaj ste. Sexuálna interakcia by nemala byť zahanbená, ale naopak, mala by byť oslavovaná, pretože mať bezpečný sex znamená šíriť lásku a svet teraz lásku potrebuje viac ako inokedy. Táto pieseň je pre mňa veľmi dôležitá, lebo vidím a komunikujem so svojimi fanúšikmi, čelím neistote týkajúcej sa sexuálnej interakcie a chcem im dať vedieť, že je v poriadku byť tým, kto naozaj ste a mať právo bezpodmienečne milovať toho, koho chcete a na oplátku byť milovaný späť,“ vysvetľuje umelec.

YUNGBLUD zároveň oznamuje podrobnosti pre WEIRD TIME OF LIFE TOUR. Celosvetovo digitálne turné začne 16. novembra v Londýne a každé predstavenie bude mať jedinečný lokalizovaný zážitok s celoplošnou produkciou.

Viac o téme: #britskyspevak #cottoncandy #weirdtimeoflifetour #YUNGBLUD