Jax Jones feat. Au/Ra vydáva singel i miss u

Medzinárodne uznávaný DJ, producent a multiinštrumentalista Jax Jones je späť so svojím novým singlom i miss u, na ktorom featuje nemecká speváčka Au/Ra. Jonesov úspešný debutový album Snacks bol označený za najpredávanejší tanečný album minulého roka a Jax bol vďaka nemu nominovaný na ocenenia Ivor, BRIT a GRAMMY. S 5 miliardami streamov, 2 miliardami zhliadnutí a 40 miliónmi predaných nahrávok, i miss u znamená ďalšiu fázu Jaxovho vzostupu a pokračovanie v tvorbe žánrovo vzdorujúcej tanečnej hudby.

i miss u je emotívna tanečná skladba, ktorá v porovnaní s jeho nesmierne populárnymi tanečnými popovými hitmi obsahuje chladnejšie beaty. Pieseň je podporená vokálmi nemeckej speváčky Au/Ra, známej pre svoj prelomový hit Panic Room z roku 2018.

Táto spolupráca prikyvuje začiatkom umelca – tvrdší bassline, klubový podtón a autentické jadro. Jax Jones bol priekopníkom posunu v tanečnej hudbe, ktorý mu umožnil ovládnuť hlavné rebríčky playlistov, pričom taktiež prekročil tradičné sféry hudobných žánrov. i miss u je dôkazom jeho mnohostrannosti a schopnosti robiť hudbu, ktorá dokáže rezonovať s undergroundom a zároveň je navrhnutá pre komerčné rádiové vlny rovnako ako vo Veľkej Británii, tak po celom svete.

Viac o téme: #Au/Ra #imissu #jaxjones #singel #tanecnaskladba