Kultová skladba „Dream On Me“ prichádza v novej verzii

„Dream On Me“ prichádza v novej verzii od samotných Elly Henderson a Rogera Sancheza. Kultová skladba z roku 2001, ktorú si všetci pamätáme, získava jeden z najlepších ženských hlasov súčasnosti. 24-ročná angličanka je teraz doma v tanečnom pope, čo dokazujú hity posledných dvoch rokov s Jaxom Jonesom a Sigalou. Naproti tomu americký DJ v poslednom desaťročí nebol veľmi plodný, ale dúfame, že „Dream On Me“ je správnou príležitosťou na oživenie jeho kariéry na novej úrovni.

Gabriella Michelle „Ella“ Henderson je anglická speváčka a skladateľka. Bola finalistkou 9. série speváckej súťaže The X Factor Veľká Británia v roku 2012. Skončila na 6. mieste, ale bola favoritkou na víťazstvo. Následne podpísala zmluvu s nahrávacou spoločnosťou Syco Music.

Roger Sanchez je dominikánsko-americký DJ a producent houseovej hudby. Získal cenu Grammy za remix „ Hella Good“ od No Doubt v roku 2003 a je známy predovšetkým vďaka piesni „Another Chance“, ktorá bola medzinárodným hitom v roku 2001. Je držiteľom štyroch ocenení DJ Awards za „Best“ House DJ “v rokoch 1999, 2002, 2004 a 2007 a celkovo získal dvanásť nominácií. Prvú medzinárodnú cenu za tanečnú hudbu za najlepší podcast získal v roku 2007 a získal 8 nominácií IDMA na najlepšieho amerického DJa (2003 – 2010).

Viac o téme: #DJ #dreamonme #ellyhenderson #kultovaskladba #novinka #rogersanchez #singel