Julia Michaels vydáva novinku Lie Like This

Multiplatinová speváčka Julia Michaels nominovaná na cenu Grammy je späť so svojím prvým sólovým singlom roku 2020 a vysoko očakávanou novou piesňou Lie Like This. Skladba vyžaruje dancefloor energiou a stupňuje svoj rytmus. Singel má lesklú zvukovú kulisu a neudržateľného ducha.

Piesňou Lie Like This Julia ukazuje svoju silnú stránku a záľubu v posúvaní hraníc. „Existuje široké spektrum lásky. V jednu chvíľu plačeš na podlahe, pretože si sa rozišla, kvôli tomu, že niečo nevyšlo tak, ako si chcela. Potom sa bozkávaš v parku a držíš sa za ruky s niekým novým a máš všetky tie motýle v bruchu. Je to široké spektrum, taká škála emócií – lásky – a ja som chcela vydestilovať jej podstatu do piesne,“ vraví umelkyňa.

V roku 2020 Julia Michaels pokračovala vo svojej vláde ako jedna z najlepších textáriek v odbore. Prispela tromi piesňami na nový album Seleny Gomez Rare, vrátane hitu Lose You To Love Me, ktorý sa objavil na 1. mieste hitparády The Billboard Hot 100. Medzi jej ďalšie textárske tituly patrí Dua Lipa Pretty Please, Zara Larson Love Me Land a ďalšie.

Taktiež spolupracovala so spevákom, textárom a hudobníkom JP Saxom na srdcervúcej balade If The World Was Ending. Pieseň napísaná a vydaná v jesenných mesiacoch roku 2019 počas globálnej pandémie spojila publiká po celom svete. Certifikovaná platina s viacej ako 1 miliardou streamov je v súčasnej dobe Top 10 v rádiovej Top 40 a blíži sa k Top 25 na Billboard Hot 100 Chart.

Viac o téme: #juliamichaels #lielikethis #novinka #singel #speváčka