Nórske duo Seeb vydáva nový singel Colourblind

Nórska powerhousová produkcia Seeb – Simen Eriksrud a Espen Berg – vydáva nový singel Colourblind, v ktorom vystupuje spevák St. Lundi. Melancholická téma rozpadajúceho sa vzťahu je v kontraste s letnou popovou náladou singlu. O spolupráci k novej chytľavej skladbe Seeb vravia: „St. Lundi má neuveriteľný hlas, ktorý na Colourblind naozaj vyniká. Aj keď je pieseň o rúcajúcom sa vzťahu, napísali sme ju v posledné dni leta.”

Colourblind nasleduje prvú vydanú časť dvojdielneho albumu Sad In Scandinavia, na ktorom duo spolupracovalo s menami ako HRVY, Zak Abel a Julie Bergan. Seeb sa preslávili vďaka hernému remixu Mikea Posnera I Took A Pill In Ibiza (v súčasnosti 39. najhranejšia pieseň poslednej dekády), vďaka ktorému získali celosvetový ohlas a zároveň ktorý bol v tom istom roku druhou najhranejšou piesňou na svete vôbec, čo ich doviedlo k nominácii na cenu GRAMMY. Ich umenie vytvárať pôsobivú tanečnú hudbu s ľudskou citlivosťou doviedlo Seeb k spolupráci s Coldplay, Taylor Swift, Edom Sheeranom, 5 Seconds Of Summer, Bastille a ďalšími.

S istotou sa dá tvrdiť, že Seeb sa od svojho prvého vstupu na hudobnú scénu v roku 2015 tešia veľkej obľube a sú pripravení pokračovať v novom žánre. Seeb získali miliardy streamov naprieč rôznymi platformami, čo komentuje Simon: „Každý človek na svete počul jednu z našich piesní.“

Viac o téme: #Colourblind #norskakapela #novinka #Seeb #song #St. Lundi