DJ Eric Prydz uverejnil video ku skladbe NOPUS

Švédsky DJ a hudobný producent Eric Prydz alias Pryda zverejnil populárnu skladbu NOPUS potom, čo si to jeho fanúšikovia žiadali posledné mesiace na sociálnych sieťach. Skladba patrí medzi najobľúbenejšie od jeho prvej živej šou v Las Vegas v roku 2016.

Eric Prydz so svojím tímom vytvorili hudobné video na túto skladbu , ktoré zachytáva živé vystúpenia z posledných rokov. Video má v ľuďoch vyvolávať spomienky na jeho koncerty. Vydanie skladby NOPUS nadväzuje na Prydzovu dlhoročnú tradíciu, ktorá súvisí s výrobou špeciálne vytvorených skladieb na jeho živé vystúpenia. Takéto skladby sa vydávajú mesiace až roky, stať sa môže aj to, že ich Prydz nevydá vôbec, nakoľko sú špeciálne.

Umelec sa venuje elektronickej hudbe, s projektom Cirez D prepája progresívny house a hardtechno. Prydz je známy početnými iteráciami, ktoré patria ku najuznávanejším a najobdivovanejším v oblasti hudby, prelomením technických hraníc a ohromením hudobného priemyslu a fanúšikov. Posúva hranice vzájomnej interakcie hudby a technológie. Nedávno ohlásený set B2B uvedie Prydz v roku 2021 na Exit Festivale, kde si s ním zahrá anglický hudobník Four Tet.


SME

Viac o téme: #ericprydz #klip #NOPUS #Pryda #skladba #song #video