LOVE ISLAND – nová úspešná reality show od septembra na VOYO

Lukáš Kočišek, PR oddelenie skupiny Markíza

Streamovacia služba VOYO odštartuje na jeseň úplne novú éru z hľadiska ponúkaného obsahu. Predplatitelia sa môžu tešiť na veľkolepú česko-slovenskú verziu celosvetovo úspešnej reality šou Love Island.

Skupina mladých ľudí zo Slovenska a Česka si bude v nádhernej vile na Kanárskych ostrovoch tri mesiace nielen užívať slnko, more a spoločné úlohy a hry, ale pod dohľadom televíznych kamier hlavne hľadať lásku svojho života. A keď sa k tomu na konci pridá aj atraktívna finančná výhra 75 000 eur, je jasné, že o zábavu bude postarané. Počas Love Island spolu súťažiaci flirtujú, tvoria páry, niekedy ich zase rozbíjajú, zbližujú sa či formujú spojenectvá, a to všetko s jasným cieľom – nájsť lásku svojho života a dostať sa so svojím miláčikom až do finále! V každej epizóde sú ich vzájomné vzťahy testované, pretože tomu, kto nenájde svoj pár alebo je spárovaný len účelovo, hrozí, že bude musieť luxusnú vilu opustiť.

Novou šou bude divákov sprevádzať obľúbená česká moderátorka, herečka a influencerka Nikol Moravcová. Love Island je pikantná reality šou plná zábavy, slnka, romantiky a hľadania lásky v raji! Milióny mladých ľudí po celom svete túto šou skrátka milujú. A počas vysielania už niekoľko ľudí vo vile skutočne našlo svoju spriaznenú dušu, s ktorou zostali ešte dlho po skončení relácie, niektorí sa dokonca vzali a majú deti. Reality šou vzniká v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Paprika Studios, ktorá pre TV Markíza vyrába napríklad aj seriálový megahit Pán profesor.

Formát je určený primárne pre VOYO, s časovým odstupom však bude nasadený aj do vysielania televízií Markíza a Doma.

Viac o téme: #loveisland #VOYO