Disney hviezda Sofia Carson vydala po dvoch rokoch nový singel

K novému singlu „Guess I’m A Liar“ vyšlo už aj hudobné video. Skladba vyšla pôvodne 16. októbra 2020, samotné video však vyšlo o týždeň neskôr. Novinku predstavila 26. októbra v talkšou prvej americkej superstar Kelly Clarkson.

Sofia Carson je známa predovšetkým tým, že hrala vo filme Descendants, ktorý vyšiel pod záštitou Disney Channel. Diváci ju poznajú aj z televízneho filmu Adventures in babysitting z roku 2016 a filmu s názvom If the shoe fits. „Myslim si, že nové Disney hviezdy sú veľmi nedocenené, Sofia je veľmi talentovaná,” napísal fanúšik komentár pod video na youtube. Niektorí ju dokonca prirovnávali k bývalej Disney hviezde Selene Gomez.

Jej debutovým singlom bola coververzia piesne Descendants „Rotten To The Core“. Neskôr spolupracovala s Alanom Walkerom, a producentom, ktorý sa prezentuje pod pseudonymom R3hab. Od roku 2018 mala dvojročnú hudobnú prestávku. Podľa Spotify pieseň „Guess I’m A Liar“ napísali Caroline Ailin, Gian Stone, Jason Evigan, Sam Martin a Simon Wilcox, zatiaľ čo ju produkovali Jason Evigan a Gian Stone. Hudobné video režírovala Hannah Lux Davis.


UMG (v mene spoločnosti Hollywood Records)

Viac o téme: #guessi-maliar #novinka #singel #sofiacarson #speváčka